Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Türelem, vagy határozottság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Türelem, vagy határozottság? Hogy kéne döntenem? (hosszú leírás)

Figyelt kérdés

Nagyvonalakban: szeptemberben megismerkedtem egy sráccal. Akkor lett vége egy komoly kapcsolatának, és nem titkolt célja volt, hogy alkalmi kapcsolatot akar, viszont én ebbe nem mentem bele, de azt mondtam neki, hogy randizni randizhatunk. Ebbe bele is ment. Ahogy egyre jobban megismertük egymást, rájöttünk, hogy elég hasonlóak vagyunk, és mondhatni félelmetes, mennyire egy hullámhosszon vagyunk. Hasonló a humorunk, a véleményünk dolgokról, és kultúráltan tudunk a köztünk felmerülő problémákról is beszélni. Körülbelül egy hete le is feküdtünk egymással, és azóta még néhányszor, és ezzel sincs semmi gond, hogy úgy fogalmazzak. Itt is megvolt az az összhang, ami eddig bárhol. Ezek után még jobban keresett, és hiányolta a társaságomat. Rengeteget bújik, és ölelget. Igazából a szex ellenére is inkább ezekről szól egy találkozó. Persze, egyértelmű, megszerettük egymást. Legutóbb ő el is szólta magát ezzel kapcsolatban, mikor együtt voltunk, de azóta mondta, hogy hiába véletlen elszólás volt, tényleg igaz, de erre ő is csak nemrég döbbent rá.

Hát, eddig tartott a tündérmese. Kapcsolatot még mindig nem szeretne, mert még nem akar ilyen szintű felelősséget, és állítása szerint túl sok rossz van még az életében, és fél, hogy megbánt ezek miatt valakit, akit szeret. Egyelőre nem tudom mi az a sok rossz, de majd beszélünk róla. Ismerősei szerint is rendes srác, és nem értik mi ez a hiszti nála. És én is azt tapasztaltam, hogy korrekt, figyelmes...stb Ő igazáből rám bízta a döntést, hogy akarok-e még vele találkozni, és nem is kér olyasmire, hogy várjak rá, nem igérget semmit.


A kérdésem annyi lenne, hogy megérné még türelmesnek lennem, vagy veszett ügy, csak én nem veszem észre? Persze, tudom, garancia nincs arra, hogy a dolgok elrendeződése után velem szeretne lenni, nem is erre irányul a kérdésem, hanem a helyzetre. Soha senkivel nem voltam még ennyire összhangban, és nem akarom túl hamar feladni, de görcsösen ragaszkodni sem hozzá.

Mindketten huszonévesek vagyunk.


2011. dec. 7. 07:52
1 2
 1/14 anonim válasza:

AZ jó hogy ennyire öszhangban vagytok de szerintem várj még és legyél türelmes majd úgyis elmondja hogy mi az a sok "rossz".Majd csak kialakul valahogy ;)

15/L

2011. dec. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy =)

Igazából el fogja mondani, csak mikor legutóbb szóba kerültek ezek a dolgok, épp indulnia kellett, így legközelebbre hagytuk. De nem akar titkolózni, sőt, ellenkezőleg, inkább beszélni akar róluk velem.

2011. dec. 7. 08:02
 3/14 anonim ***** válasza:

"állítása szerint túl sok rossz van még az életében, és fél, hogy megbánt ezek miatt valakit, akit szeret"


Ha annyira rajong érted, ahogy leírtad az elején, akkor nem írna ilyen hülyeséget h túl sok rossz van az életben...mi ő filozófus? Sokszor találkoztok, jól érzitek egymás mellett magatokat, le is feküdtetek már, és ezután ilyet mond?

Írtad h alkalmi kapcsolatot akart. Hát megkapta. Elhintette h mekkora az összhang, lefektetett párszor, és ha hagyod még le is fog. Elérte amit szeretett volna. Ha neked ez így jó, akkor nincs vele semmi gond, ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor beszélj vele h neked nem alkalmi kapcsolat kell, ha ez nem tetszik neki, keressen mást.


25/F

2011. dec. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok. Az első mondatom kihúzva, "életében" helyett "életben" szót olvastam véletlen. Úgy filozófikus volt, így már nem, sorry:D
2011. dec. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sejtettem, hogy lesz, aki azt gondolja, hogy a szex miatt van a dolog, de biztosan tudom, hogy nem. Lehet, hogy naivitásnak hangzik, de nem az. Igazából azt is javasolta, hogy hagyjuk a szexet, csak találkozgassunk, meg randizzunk, ahogy korábban.

Már utasított is el más, könnyebben kapható lányokat, csak mert inkább velem akart lenni.

Tehát: az érzései nem hamisak, és nem numerára hajt, ezeket biztosan tudom, ténynek lehet tekinteni.

De tényleg köszönöm a választ, azért átrágom majd még ezt is =)


Semmi gond =DD

2011. dec. 7. 08:10
 6/14 anonim ***** válasza:

Mondd neki h tudsz még várni fél évet, de többet nem szeretnél. Ha igaz amit írtál akkor ti inkább bele folytok ebbe a kapcsolatba és lassú víz partot mos!

Ettől a kapcsolattól is sokat kapsz, akkor miért dobnád el?

27F

2011. dec. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem határozz meg magadban egy bizonyos időt, amennyit hajlandó vagy várni rá, és mondd meg, neki.

Ne mondd meg neki, hogy mennyit vársz rá, csak azt, hogy vársz.


ÉS hagyd telni az időt.

2011. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy mi a za "rossz".. aztán dönts. Amúgy volt egy barátnőm, akivel tökre jól kijöttünk, hasonlóképpen, mint Te és ez a srác, amíg nem jártunk, addig minden fasza volt. Aztán jártunk másfél évet, mindent tudtunk a másikról, mindent kipróbáltunk, amit tudtunk és végül kiégtünk. Annyira hasonlóak voltunk, hogy nem maradt igazából semmi érdekes a másikban. Vicces, hogy köbö egyszerre jutottunk el erre a szintre. De még ma is barátok vagyunk :) (bár gondolom ez nem számít sokat..)
2011. dec. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazság szerint mi nem ugyanolyanok vagyunk, közel sem :) Csak egy húron pendülünk, hogy úgy mondja. Sokszor nem értjük egymást teljesen, és mindig sikerül valami számunkra egyértelművel meglepni a másikat. Persze, az is lehet, hogy egy év múlva ez elmúlik. De nem szeretném kipróbálatlanul hagyni a dolgot,. De feleslegesen ragaszkodni sem akarok hozzá. Egy dolog, amitől félek, hogy sok időt, energiát beleölök és rosszabb lesz, mint mikor nekikezdtem ennek az egésznek. És az a ba, hogy ez is benne van a pakliban :) Ha ultimátum mellett döntök, akkor a kitűzött időt semmiképp sem közlöm vele. Meg igazából az elhatározást sem. Csak magamban próbálom tartani a dolgot.
2011. dec. 7. 10:59
 10/14 anonim ***** válasza:

Mintha az exemet olvastam volna. 1-2 hónap szünet után előkerül a barátja és megdugja. Ez lehet egy alkalom vagy 1-2 hét, aztán megint eltűnik. Az exem meg van győződve róla, hogy a srác szereti és mást nem kefélget. Közben látom, hogy az exem saját magát csapja be. Neki nincs senkije, mert várja, hogy a srác gyakrabban fogja keresni. Tehát csak tőle kap szexet, ezért azonnal szétteszi a lábát.

Ha én szeretek egy nőt és már szeretkeztem vele, akkor minden nap megkívánom, de legalább hallani szeretném a hangját. Jó és kényelmes dolog csak szexre tartani egy nőt , de ezt mégsem tartom férfias viselkedésnek.


35/F

2011. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!