Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek azzal, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek azzal, hogy a világ legjobb dolgai közé tartozik a szerelem és a szex?

Figyelt kérdés
sőt talán a legjobb..
2011. dec. 7. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Tény és való, hogy ennél olcsóbb szórakozást még nem találtak ki :P
2011. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Szerintem mindenkinek más hogy mi a "legjobb".

2011. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyértelmű ,de szerintem ez a videóból is kiderül XD


http://www.youtube.com/watch?v=I6X6OJYbC1A&feature=related

2011. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez most nem szórakozás:D Eddig mindenben csalódtam.. család? barátok? hobby?.. viszont van egy fiú ő az egyetlen ,aki kitartott mellettem mindig. Nem irigy és stb.
2011. dec. 7. 14:33
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát,aki szeret engem az biztos örül apám nemzőszervének:D
2011. dec. 7. 14:37
 6/12 anonim ***** válasza:
ez így igaz, nekem külön nem megy...szerelem szex nélkül és szex szerelem nélkül. Együtt a kettő nagyon boldoggá tud egy embert tenni! :)
2011. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek:)Ha mind a szerelem és a szerelemmel való szex is megvan,akkor az a legcsodálatosabb,legjobb dolog:)))
2011. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 makikecske ***** válasza:
57%
nem értek egyet...a legjobb dolog a wow!
2011. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
igen 20L
2011. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem még egyikhez sem volt szerencsém pedig elmúltam 21 éves, ezért azt kell hogy mondjam, nem. A hiányuk miatt pedig lelkileg most kicsit taccson is vagyok, tehát ez még egy nem.
2011. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!