Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok a hülye, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hülye, hogy így gondolkodok? Van egy bnőm és viszonylag régóta együtt vagyunk. Azt mondtam neki a 3as szexről vagy ahol 2nél többen vannak, hogy elítélem, mert mit keres egy 3.személy a kapcsolatban,és nekem nem kéne még egy nő pl.

Figyelt kérdés
Mert egy pár az 2 ember,és én nemtudnám elviselni mással a szexet csak a bnőmmel,meg azt sem szeretném ha ő lenne mással.Ezen meg elcsodálkozott..de örül neki azt mondja.
2009. ápr. 15. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez teljesen normális, hogy így gondolkodsz. Talán azért csodálkozott, mert manapság már akkora a szexuális szabadság, hogy szinte bárki bárkivel, bárhol, bármilyen felállásban csinálja, és örül neki, hogy talált valakit, aki a hagyományosabb elvek mentén gondolkodik. Szerintem örülj neki, hogy mindketten ugyanígy álltok ehhez a kérdéshez.
2009. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Kinek mi a normális... Ez is normális, de az is, ha valaki el tud képzelni egy harmadikat az ágyban.
2009. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Relatív, hogy mi normális. Ami a résztvevő feleknek jó, azt nevezhetjük normálisnak.
2009. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ien meg én is:)
2009. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!