Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kipróbáljuk egy 3. személlyel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbáljuk egy 3. személlyel? Párommal nagyon szeretjuk egymást (2gyerekünk is van már) 4 éve vagyunk együtt. Nem csaltuk meg egymást soha. De felmerült köztünk mi lenne ha egy 3. személy velünk lenne. Nem rontaná el kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 15:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

De igen.Nem értem,ha szeretitek egymást,hogy tudnátok beengedni egy 3.at is,ja és nő lenne vagy férfi?

De biztos hogy utána ezt vágnátok egymás fejéhez.

Te pl nyugodtan végignézed ahogy a párod egy másik nőt nyalogat,kényeztet? Éső ezt nyugodtan megteszi,akkor hogy szeret téged?Vagy fordítva,Te simán egy másik férfival,miközben a párod is ott van,nem értelek,ha szeretitek egymást,hogy juthat ilyen eszetekbe?

Bocs,lehet én vagyok régimódi,de nekem ez nem fétr bele,kikaparnám a párom szemét,de szerencsére ő is így gondolja.Komolyan jól gondoljátok meg,mert tönkretehet mindent!!!!!!!

2008. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

nem rontaná el csupán a jelenlegi problémát tovább mélyítené.

valami mégis hiányozhat a kapcsolatotokból. kétszerelmes nem tud elviselni egy harmadikat. a harmadik csak akkor kellehet, ha a kapcsolat elsivárosodott. ha a szerelem elszállt. az hogy nem veszekedtek és a gyerekekekt szépen nevelitek még nem jelenti azt, hogy szeretitek egymást

csak önkábítás, hazugság önmagatoknak, ha úgy gondoljátok most nagyon trendik lennétek


az erre fecsérelt időt és energiát inkább a párkapcsolatotok rendbehozatalára használjátok. nem gond, ha most ezen kemény szavak hallatán leszavazol, pár év múlva ez a válság erőteljesebben fog felszínre törni, ha most nem léptek!

2008. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
1. vagyok,bocs,én úgy vettem,nő vagy,de végülis ez nem derült ki,mindegy mert a véleményem ugyanaz csak bocs ha egyből úgy reagáltam,mintha nő lennél,és férfi vagy,hú nem megyek bele,érted ugyis.
2008. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

ahhoz,hogy ne rontsa el,egyformán kell akarnotok mindkettőtöknek.nem gáz,hogy 3-ik partner is van,HA!tényleg mindegyik fél szívesen teszi.

a magam részéről én sem mennék bele soha ilyenbe,mert ez már kímeríti a tisztelet fogalmát a másik fél iránt.de nem ítélem el aki ilyenbe belemegy.

2008. dec. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Én is az előzőkhöz csatlakoznék. Ugyanazokt a kérdéseket tudnám feltenni, mint az első válaszoló...

És megtódanám azzal, hogy miért érzitek azt hogy ez kell nektek? Komoly, felnőtt emberek (anya és apa) vagytok, miért kell átlépni a (normál) ész határait?

2008. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

Amúgy én sem itélkezek vagy hasonló, de érdekelne...

A "szexben semmi nem tilos és semmi nem kötelező" tehát azt tesztek amit jónak láttok...

2008. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
atyauristen! lehet en vagyok regi modi de en nem birnam elviselni , vegig nezni hogy a parom egy masik nohoz hoza er kenyezteti,foleg nem azt hogy en is elveznem ezt fuuujjj!!vagy eppen forditva en hozam erne egy idegen ferfi! undoritonak tartom egyszeruen! ha ketfel igazan szeretik egymast, akkor nem birnak bevenni egy 3 ik szemelyt is! ugyahogy az elso valasziro irta kikaparnam a paromnak a szemet is ha csak felhozna nekem ilyen temat, de hal istennek nem olyan beallitotsagu! nekunk perfect 100% os a sex egyutt!!
2008. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

válaszolók a kérdés nem az volt hogy bele menjen -e, vagy hogy ti belemennétek-e egy hármasba, hanem az hogy ez milyen hatással lenne a párkapcsolatára.


a válaszom ezért volt az hogy belemehet, de tudnia kell, hogy már semmi sem a régi kettőjük között, tehát a meglévő problémát csak mélyíteni fogja

2008. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utólsó válaszolonak!de önmagába félek egy picit az egésztől.(ezért gondolkodom rajta)én vetettem fel az egész témát és a párom nem ellenkezett.(megbeszéltük egyszer lenne a dolog)akkor nem szeretjük egymást szerintetek mert elgondolkodtunk ezen?(a 3.nő lenne)
2008. dec. 12. 15:56
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Ha a két ember szereti egymást egy harmadik nem fér el az ágyukba, vagy akárhol.A szerelem féltékenységet szül egy ilyen intim helyzetben meg főleg. Ha simán végignézed hogy a férjed más nőben matat vagy a feleséged más fickón ugrál meg ilyenek, hát akkor gondolkozz el az érzéseiden. Szerintem a hétköznapokban sem fogod tudni ezt félretenni. Akkor inkább már kettőt vegyetek be. Mindegyikőtök egyet . Oltsátok le a villanyt vegyetek fel maszkot, ne szólaljatok meg és utána lehet találgatni ki kivel volt. HiHi Jó kis társasjáték Bár jó eséllyel megismered a férjed mozdulatait.
2008. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!