Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok a testalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok a testalkatomról? (Kép)

Figyelt kérdés
véznának vagy izmosnak tűnik?
2011. dec. 7. 17:41
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

Menj kondizni!! ilyen adottságokkal nagyon hamar izmos tested lehet! komolyan. Én azt javaslom, inkább a kondizás után mutogasd a képet facebookon. nem vagyok oda az ilyen felsőtest mutogatós képekért facebookon. De tudom, hogy vannak akik szívesen megmutatják. Mindenképpen csak akkor tedd fel, ha már kigyúrtad magad. Addig nem értem mi értelme feltenni...

17/L

2011. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
Az átlagnál jobb, nincs vele semmi probléma.
2011. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
57%
Nem értem miért kérdés ez a kitehetem facebookra dolog. Persze hogy kiteheted... Nyári nap, nincs rajtad póló mert meleg volt. Ennyi, nem pózekredsz, nem a felsőtested mutogatod. Ennyi erővel ha nekem nincs 10/10-es alkatom nem tehetek i egy strandos képet a barátnőimmel??
2011. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim válasza:
Szerintem jó!:D És a magasságod is jó! véleményem szerint megoszthatod! :D 16/L
2011. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Tökéletes!! :)) az izmosabb fiukat steretem etlz tök joooo!! :)) ;) (Y)

Tudom hogy régi de akkor is jó :D 16/l

2013. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!