Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kívánom a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom a barátnőmet de, szerintem nem lessz elég szerintetek? (LENT)

Figyelt kérdés
11 cm- álva a péniszem, már nagyon kívánom a barátnőm még mind2en szüzek vagyunk! Kibírom elégíteni ekkorával? 15/f
2011. dec. 7. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
26 éves barátomnak ugyan ennyi.Ki bír nagy nehezen,de jobb lenne ha vastag lenne.Most még az elején jó,de aztán ki fogja magát forrni.Mivel még szűz nincsenek nagy igényei,és elvárásai,tehát ne félj:) Sok sikert és legyél óvatos és figyelmes!
2011. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Bár fiú vagyok, és ha méretre alapozva elég kicsi. 15 évesen még max a 10.-es iskolapadot koptathatod, bár azt se tudom 5.ben hogy engedhettek át amiatt mert a lesz szót 2 SZ-el írtad. Csak sajnálni tudlak.
2011. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
AdamH, nekem is ugyanez a válaszom! :) Meg szerintem, ha kívánod a barátnőd, csak pettingeljetek :D majd 2 év múlva sex..
2011. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elsőre nem fogod kielégíteni sehogy, sőt ez csak neki lesz jó legalább szoktatod.... akkor lesz meglepetés mikor szakítotok ( mert tuti, hogy fogtok ) összejön egy nagyfaszúval, akkor fog meglepődni
2011. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Küldd azt a barátnőt!
2011. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!