Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú, nem rég ismerkedtünk meg egy nagyobb társaságban (valószínűleg sokáig nem tudunk egy társaságba kerülni, mint akkor). Nagyon jól elbeszélgettünk, sokat nevettünk, mintha már régóta ismernénk egymást. Aztán Facebook-on is beszéltünk egy párszor, akkor is nagyon jól elbeszélgettünk.

Nekem igazából nagyon szimpatikus, szivesen beszélnék és találkoznék még vele.

Csak az a helyzet, hogy mostmár amikor fent vagyunk chat-en, akkor nem ír. Én nem tudom, hogy írjak e neki, mert attól félek, azért nem ír, mert valami miatt már nem szeretne velem beszélni.

Tudom, hogy elég gyerekesen hangzik, de nem szeretnék rányomulni.

ÉRTELMES és HASZNOS válaszokat szeretnék kapni, hogy vajon mit is tegyek. Írjak neki, kérdezzem meg, hogy nincs e kedve találkozni vagy inkább hagyjam?


2011. dec. 7. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy van-e kedve találkozni.
2011. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!