Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szünet lezárásához egy szál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet lezárásához egy szál vörös rózsa hülyeség?

Figyelt kérdés

Nem voltam tisztában az érzéseimmel, elmondtam neki és megbeszéltük, hogy pár napig szünetelünk.

Rájöttem, hogy nagyon szeretem. :)

Szerintetek vigyek neki rózsát? Örülni fog neki? Meglepem majd egyébként a sulija előtt. :)


17F


2011. dec. 8. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
JAJAJAJAJAJAJAJAAJAJAJA
2011. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 pohár méz sokkal szebb ajándék
2011. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha a lány ilyen romantikus alkat akkor biztos tetszeni fog neki :D
2011. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak egy jótanács: ne a sulija előtt lepd meg. Nem tudhatod mennyire tárulkozik ki a sulijában mások előtt ilyen szempontból, lehet, hogy kínos lenne neki.
2011. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Viszont a rózsa nagyon jó!!!
2011. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamóca.. ***** válasza:
hát igen, a vágott virág kultuszánál már csak a szünettartás a nagyobb baromság egy kapcsolatban...
2011. dec. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pár nap szünet? :D

Nekem volt, hogy 1-2 hétig nem tudtunk találkozni, nem "pár nap szünet" :D

24F

2011. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szünetet tartani max. az órák közt, vagy a zenében szokás, normális kapcsolatban nem.
2011. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!