Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmet meg szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet meg szeretném lepni 20 szálas vörös rózsa csokorral. Hol tudok olcsón venni Budapesten? Kb 5000 Ft-ért lehet valahol?

Figyelt kérdés

De azér nem arra a kis gagyi rózsára gondoltam, amiket az aluljárókban árulnak, hanem rendeset.

Ja és bocsánat hogy rossz helyen tettem fel a kérdést, csak nem találtam neki normális kategóriát...


2009. okt. 4. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A budaörsi virágpiacon próbálkozz!

Hajnalban érdemes kimenni.

2009. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy virágboltokban 250-300 ft körül van egy szál rózsa, legalábbis nálunk (bár kisvárosi vagyok). Sajnos helyet nem tudok ajánlani, de ha ezzel az árral számolsz akkor 5-6 ezerből kijön. Nálunk úgy működik, hogy minél forgalmasabb helyen van a bolt annál drágább. A legeldugottabb boltban hatalmas, gyönyörű virágokat lehet kapni nem is olyan drágán. Mellékesen megjegyzem, gusztustalannak tartom, hogy pl a temetők melletti boltok árai az egekben vannak...
2009. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Virágpiacokon (budaörs és szigetszentmiklós) találsz a legolcsóbban, a budaörsivel az a baj, hogy éjjel van csak nyitva, a szigetszentmiklósi hétfőn és csütörtökön van a vásárlóknak asszem délelőtt 11től vagy délután 1től lehet bemenni (nemtom most h van pontosan). Viszont ha nincs mágneskártyád akkor fizetned kell h bemehess...de még ígyis olcsóbban úszod meg. És ha virágpiacon veszed, ott csak 20 szálat adnak, kevesebbet nem, mivel nem kisvásárlóknak, hanem virágboltoknak van kitalálva :)
2009. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 bamboochatheone ***** válasza:
54%
Alapszabály hogy nőnek csak páratlan számú rózsát veszünk...szóval vagy 21 vagy 19.
2009. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Tényleg ne 20 szálat vegyél, mert nem illik...21-et vegyél! :)

off: Miért nem vagy az én barátom? :((((

2009. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

:)

Ok, akkor 21 lesz... vagy 25! Attól függ, milyen árban van... mer a legtöbb helyen minimum 600 Ft egy szál...

Ez a budaörsi virágpiac hol van? Mer amiket én találtam, oda csak kiskereskedők mehetnek...

Várom a további válaszokat, esetleg ilyen eldugott olcsó virágboltokról, stb.

2009. okt. 4. 23:28
 7/16 anonim ***** válasza:
Én az újpesti virágpiacon szoktam olcsón csokrokat venni.
2009. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kivételes esetben lehet vinni 20 szálat. Pl ha 20 éves...
2009. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kivételes esetben sem


Alapszabály a páratlan számú virág (ha páratlan azt jelenti, hogy más nincs az életedben rajta kívül, a páros pont az ellenkezője)

2009. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És ha pl 20 éves akkor viszel neki 19-et vagy 21-et? Nemár, tök gáz :D
2009. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!