Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen színű legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen színű legyen a fiú hálószobájának falai? Mely színek tetszenek nektek a legjobban?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Annyiramindegy.. most már ezen is parázni fogunk?

Nekem 8, csak azért mondjuk ne rózsaszín..

Kék esetleg vagy lila.

2009. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te a szobája felszíne alapján szortírozol a pasik közt, vagy mi?

ez nincsen meghatározva, mindegy milyen színű. bár ha rózsaszín lenne, hülyén néznék..

2009. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Remélem ez alapján egy lány sem választ magának fiút. Egyébként a barátomnak egyszer mondtam, hogy szerintem nagyon vadító és egyben romantikus lehet, ha egy hálószobának vörösek a falai, de ő azt mondta, akármennyire is szeret, nem fogja átfesteni a szobáját. De ha majd lesz közös hálónk, akkor ott tuti vörösek lesznek a falak.
2009. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én az élénk színeket szeretem.Mondjuk narancssárga zölddel kombinálva:)

De ettől nem fogok jobban vagy kevésbé jobban szeretni valakit.

2009. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
nekem tök mindegy, csak ne legyen platinarend, meg fehér üres falak. legyen egy két ruha szétdobálva, asztalon kis kupi, meg poszterek/képek a falon. :D ne hasonlítson a szobája a sajátoméhoz. :) 16/L
2009. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jóóó buta kérdés :S !
2009. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a baratomnak rozsaszin a fala,igaz nem o valasztotta a szint de lenyegtelen....

ettol meg ot szeretem a vilagon a legjobban!!!

2009. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én barátom szobájának színe világoskék...

De nem a szoba színe miatt szeretem őt...:)

2009. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"legyen egy két ruha szétdobálva"---->Szereted, ha sáfrányos színű gatyák vannak mindehol, meg kéthetes "illatos" zoknik, amelyektől a macskád kifingana a világkéményen?:D

"asztalon kis kupi"->Kávéfőző, Simson blokk, meg egy rakás könyv. Ez pl nálam.:D Az ilyet szereted?:D

"meg poszterek/képek a falon"---->versenyekről hozott oklevelek nem felelnek meg?:)

"meg fehér üres falak"--->az enyém speciel fehér, de az egyik falnál franciaágy meg íróasztal, a másiknál dobszerkó, zongora, szintetizátor, ajtó, a harmadiknál Trabant motorblokk meg ajtó az udvarra.:D Ne, mondd, hogy nem tetszene:D Ja, és a pc-t se felejtsük ki.:)

2009. máj. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!