Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ronthat el egy csókot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ronthat el egy csókot?

Figyelt kérdés

szóval mondjuk álmaid fiúja ott áll veled szemben, nagyon szeretitek egymást, alig várod, hogy megcsókoljon, és amikor megcsókol, mi az ami rossz lehet? pl a rossz szájszag elronthatja? vagy ha nagyon rosszul csókol?

szóval ha kellemetlen a lehelleted, akkor akár ki is szerethet belőled? :S


2011. dec. 8. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
ha büdös a pofád attól mélg nem szeret ki belőled..de azért erre ügyelj,mert az tényleg elronthatja a csókot..ha szeretitek egymást akkor más nemigazán lehet rossz..
2011. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamóca.. ***** válasza:
100%

ismertem egy srácot aki úgy csókolt mint valami fetisiszta Lassie, nagyjából.

úgy amikor a nyelvével már lassan a gégémet turkászta, akkor megpróbáltam visszareccsenteni az állkapcsom és távolabbról próbálkozni, de jött utánam.

hát akármilyen jó pasi volt is szegény amúgy, nem szerettem volna szájsebészeten kikötni de lehányni, úgyhogy inkább ennyiben maradtunk.

2011. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hasmenés.
2011. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!