Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha (szinte teljesen) megbizony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha (szinte teljesen) megbizonyosodtam arról, hogy tetszem a pasinak, mikor mondjam el neki, hogy ő is tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Mondta párszor már, hogy tetszem neki, de nem tudtam elhinni. Bizonyított, még mindig bizonyít. De félek én is kimondani, hogy tetszik nekem, mert még mindig vannak kételyeim. Amúgy jelek azok menne, szóval bátorítom, veszi is őket-de kimondani direktbe, mikor?
2011. dec. 8. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a túrónak kell ezt kimondani? Hogy utána egymásnak eshessetek vagy mi? Szerintem vannak dolgok amiknek nem kell hangot adni.
2011. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jaa inkább adj neki egy puszit
2011. dec. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, h minek kell taktikázni? Együtt vagytok, nem? Ha nem tetszenétek egymásnak akkor valószínűleg nem így lenne...
2011. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!