Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor meleg vagyok ha férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor meleg vagyok ha férfival élek nemi életet, de nem vonzanak a pasik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul megerőszakol?
2011. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Börtönben vagy? :D
2011. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

te olyan emberrel élsz nemi életet aki nem vonz egyáltalán?

na nekem ez nem menne.

szerintem igen, ettől függetlenül az vagy.

2011. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Beálltál szerzetesnek, és ott ez valami beavatás? Vedd fel a következő akciót, és add ki Barátok közt néven!
2011. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Wincho válasza:

Gallusz Niki is nőbe szerelmes, de azt mondja nem leszbikus.

Szerintem köze lehet annak,ha az azonos nemű személlyel élsz nemi életet, akkor tehát vonz, ergo: meleg vagy.

Ilyet, hogy férfival szexelsz, és nem tudod,hogy meleg vagy? Hát... ez érdekes :)

2011. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Nikyii ***** válasza:
100%
te vagy az laci ?
2011. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

-Szeretlek!

-Én is!

-Imádlak!

-Én is!

-Laci vagyok!

-Én is!

2011. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Nikyii ***** válasza:
tudtam !!!
2011. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Napkiraly ***** válasza:
Hát nem tudom igazán elképzelni max ha egy lakatlan szigeten vagytok 20 éve egy másik naprendszerben ahol esélyetek sincs többet nőt látni. Egyébként meleg vagy, csak még nem tudod.
2011. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Homo Phil ***** válasza:
82%

Nem.

A homoszexuális viselkedés nem azonos a homoszexuális beállítottsággal. Sokan kíváncsiságból, kényszerűségből élnek szexuális életet azonos neművel, illetve van olyan is aki számára a "perverzség" megélése a cél. Komolyan :-)

A melegek többsége nővel él szexuális életet, de az sem jelenti azt, hogy heteró vagy hogy biszex. Attól, hogy egy meleg megdug egy nőt ahhoz nem heteroszexuálisnak kell lenni, hanem potensnek. Ha egy heteró pasi szexel pasival ahhoz sem kell biszexnek vagy melegnek lennie.

2011. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!