Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megérezte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérezte, hogy tetszik nekem, vagy miért jött oda hozzám?

Figyelt kérdés
Egy bulin voltam, és bejött egy srác, aki nagyon tetszik nekem; arra gondoltam, hogy milyen jó lenne, ha odajönne hozzám, erre mi történik, odajött hozzám és az egyik barátomhoz, majd azzal kezdte, hogy a srác barátnője vagyok-e, miután megtudta, hogy nem, búzgón udvarolt/bókolt.
2011. dec. 8. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsajátítottad a Jedi trükköt. Vagy szimplán boszorkány vagy.
2011. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha buli volt, és kevesen voltatok, akkor előbb-utóbb úgyis odajött volna, abban a reményben, hogy megdugat. Ha pedig ittas volt, akkor főleg, úgyhogy nem kell túlmisztifikálni a dolgot.
2011. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!