Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a lent írtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lent írtak alapján a párom öccse vonzódik hozzám érzelmileg? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24 éves nő vagyok. A párom 38, az öccse 35 éves.


Évek óta egy párt alkotunk. Felfigyeltem valamire, ami nagyon kezd engem zavarni.


Arról van szó, hogy amióta bemutatott a családjának (2008), azóta az öccse bizonyos időközönként fogja magát és a szemembe nevet, majd rámkacsint. Nekem ez elég kellemtlen ugyanis, mellette ül a párom, mindkettő velem szembe pl a konyhaasztalnál és fogja és rámkacsint. Leblokkolok, mert én félre értem és nagyon kellemetlen ez nekem.


Vagy pl ment egy munka meghallgatásra és adott puszit az anyukájának, meg odalépett hozzám és supsz 2 nagy puszi, mondván szerencse puszi.

Amikor jövünk el, és elköszönünk, többnyire úgy ad puszit, hogy a két karomat fogja. Úgy érzem, ez túl bizarr helyzet nekem.


Arról nem is beszélve, hogy lazán gatyára öltözik előttem, meg átmegy a nappalin. Pl: a szobában vagyunk a párommal, meg vele. Oda pillantok, gatyában van, épp öltözik át, és nem jön zavarba, én pirulok el.


A múltkor azt mondta nem kell jó zene? Mutatott valamit, azt mondtam nem, nem szeretem. Erre elindította a kedvencemet, felkaptam a fejem, megkérdezte, hogy ezt szereted igaz? És mosolygott.


2011. nov. 3. 11:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Esetleg túl reagálom?


Szóltam a páromnak, hogy szerinte miért kacsingat rám, engem zavar?!


Megdöbenve megkérdezte, hogy rád szokott kacsintani, és láttam, hogy egy kicsit elgondolkodott.

2011. nov. 3. 11:33
 2/11 A kérdező kommentje:

Még annyit róla, hogy alapvetően nagyon becsületes, rendes gyerek, nincs vele bajom.


Amióta a párommal vagyok (6 év) és hallottam róla, meg amióta ismerem. Volt egy párja, de hiába éltek együtt, nem szerette a nőt. Most van egy másik, ez sem komoly igazán.

2011. nov. 3. 11:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Rossz testvérrel vagy, nekem az a benyomásom. Nem lennél zavarban, ha közömbös lennél iránta. Néha a sors megtréfál bennünket és más ember mellé sodor, mint aki a másik felünk, de mindig megmutatja, hogy ki az, akivel igazán egészet alkothatunk. Gondold végig, hogy neked mi lenne a jó. Ha valaki, aki ismeretlenül is tudja, hogy ki vagy, akkor ő az igazi! Várja, hogy nyiss felé és a csillagokat is lehozza neked az égről... Először magadban gondold végig!
2011. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Te remélem viccelsz most velem!!!!


Itt őszintén bevallhatnám, ha éreznék bármit is iránta. De azon kívűl, hogy zavar a viselkedése, nem érzek semmit. :)

2011. nov. 3. 12:09
 5/11 A kérdező kommentje:

Elárulom, a bátyám is tud olyat tenni, amivel zavarba hoz. Pl kisgatyában flangál. MIért?

Mert szerintem ez olyan, mintha én melltartóban, bugyiban rohangálnék előttük. Milyen már ez, hol a magánszféra?

2011. nov. 3. 12:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Az előző csávónak/csajnak igaza lehet. Ku*vára leszarnád ha közömbös lenne számodra a kisebbik testvér. Csak gondolkodj el ezen egy pillanatra és ha nem hát nem beszéld meg vele, hogy zavar és hagyja abba , mert kellemetlen helyzetbe hoz téged.
2011. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ezen nincs mit elgondolkodnom. Soha nem néztem rá férfiként, imádom a párom.
2011. nov. 3. 12:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezekből a jelekből nem derül ki egyértelműen, hogy tetszel neki. Nekem volt olyan párom, ahol apuka is flangált előttem egyszál alsógatyában, anyuka is bugyiban meg pólóban. De még olyan srác jóbarátom is van, akinek az anyukája lazán megkért, hogy igazítsam már meg a melltartó pántját, mert nem látja mivan és így nem tudja ráhúzni a pólóját, mert kényelmetlen és ronda. :D

Egyszerűen ez számomra annyit jelent, hogy elfogadnak egyfajta családtagként, nincsenek előttem gátlásaik és ez valahol szerintem jó.

Téged ez nyilván azért hoz zavarba, mert nem ebben az értékrendben nőttél fel, gondolom nálatok otthon sem volt szokás nagyon meztelenül látni egymást, kicsit hamarabb zavarba jössz ilyenektől.

Lehet csak mint a bátyja választottjával, kedves szeretne lenni veled, nyitott, stb, csak te ezt teljesen félreértelmezed.

Két pusziban sincs semmi rossz, sőt... nekem jól esne, hogy tart annyira "családtagnak", hogy tőlem is elköszön.


Mindenesetre ha ez téged zavar, akkor hívd egyszer félre és próbálj őszintén beszélni vele ezekről a dolgokról. Ha van a gondolataidban valami, akkor ha másért nem a bátyja kedvéért biztosan visszavesz egy kicsit, viszont én úgy adnám elő, hogy lehessen hátrálni a szituból, mert ha rázúdítod, hogy ne küldözgessen neked jeleket, mert zavarba hoz, furán érint stb és kiderül hogy tényleg semmi hátsó szándék nem volt ezekben, az igen csak gáz helyzetté válhat.

2011. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszi!
2011. nov. 3. 12:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is valószínűbb, hogy családtagnak tart, mint az, hogy a párod orra előtt udvarol.
2011. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!