Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy ettől terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy ettől terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A barátom megujjazot .. de előtte kielégítettem és került a kezére ondó .. de letörölte és utána 10 percel ujjazott csak meg .. és én most félek h hátha .. és most meg se jött .. de lehet h azért mert aggódok .. és kérlek normális válaszokat adjatok, mert tényleg nagyon kétségbe vagyok esve...
2011. dec. 8. 21:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ha csak nem 10 f@asz van a 10 ujja helyett akkor kétlem...
2011. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2011. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2011. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
lehetséges? =(
2011. dec. 8. 21:35
 5/21 anonim ***** válasza:
45%
ne hallgas rájuk közölünk én adok a legnagyobb százalékban hasznos válaszokat szóval nem vagy terhes!! csak vicceltem az vagy!
2011. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
lehet h poénosnak találjátok .. de nem az .. rohadtul nem az .. csak pár normális választ kérdtem de úgylátszik nemmegy .. lehet h hülye kérdés ... de ha most normálisan válaszolnátok akkor nem is zaklatnálak titeket többet .. csak nekem világos ez? .. lécci .. én tényleg félek .. nem csak poénkodok...
2011. dec. 8. 21:38
 7/21 anonim ***** válasza:
hány éves vagy vagy már 16-17?
2011. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz vemhes.Máskor majd jobban odafigyelsz az k isten,
2011. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, ha tényleg letörölte, akkor nem lehetsz terhes. Főleg, hogy mivel még 10 perc is eltelt közben, nem maradhatott rajta annyi, hogy terhes legyél tőle.


Azért legközelebb mossa le alaposan, és akkor legalább nem fogtok aggódni sem.

2011. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
15...
2011. dec. 8. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!