Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék vele többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék vele többet chatelni, ezt hogy mondjam meg neki finoman? Hetek óta chatelünk már.

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Ez most komoly? :D

Nem válaszolsz neki és kész.. talán nem törik össze a szíve néhány hét írogatás után..

2011. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ne irj neki többet.tiltsd le. vagy mit tudom en...
2011. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta, tetszem neki..
2011. dec. 8. 22:15
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

És szerinted csak neked írta hogy "tetszel nekem"?


Én annó mikor chateltem egyszerre 3-4 emberrel is beszélgettem vagy még többel... aztán amikor komoly lett, akkor msn és akkor csak vele. Ezen a ponton ha ellaposodott akkor letiltás és pont. Megmondtam hogy találtam mást.


Az a legfájdalommentesebb, ha egyszerűen nem írsz neki többet.

2011. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik akkor gondolom, vagy volt köztetek valami esetleg? Mond neki, hogy a fiúd nem örül ha más srácokkal chatelsz. Ez elég empatikus és érthető is.
2011. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak mond meg neki, hogy neked nem tetszik, és nem szeretnél vele többet beszélni. Ez a lehető legjobb megoldás, ha pl. egyszercsak nem írsz neki többet, az rosszabbul fog esni neki, és az se jó, ha úgy beszélsz vele, hogy igazából nem is akarsz. Ha esetleg amiatt aggódsz, hogy rosszat fog gondolni emiatt rosszat fog gondolni rólad, még akkor is így jársz a legjobban.
2011. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a leges legnagyobb f.aszfejség amikor nem írsz vissza. Ne csináld az ge.ci egy gerinctelen patkány, féreg dolog. Csak a tetves rongyos, ribancok csinálják.


Inkább írd meg a frankót, az olyan mint kínozva ölni meg a nyúkot tükkel szurkálva vagy csak simán levágod a fejét egyértelműen és kész.

2011. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megmondom neki...
2011. dec. 8. 22:27
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Mit nem adnék, ha ilyen problémáim lennének.. :S
2011. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó volt,élveztem,de ne chateljünk többet,mert találtam mást.Sorry!(Hehe,Te is ki vagy pipálva a noteszban...)

2011. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!