Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heti egy alkalommal tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti egy alkalommal tudunk találkozni a pasival, közben chatelünk de nem minden nap. Van bennem egy félelem, jogos?

Figyelt kérdés
Szóval attól félek, hogy mi van, ha megcsal és közben még ki is kinevet a hátam mögött.. Amúgy azt hiszem tényleg szeretem, és ezért is van bennem ez a félelem. Fontos nekem.
2011. dec. 4. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Heti 1 tali az mióta kapcsolat? Többet találkozok azokkal akiket nem szeretek nemhogy azzal akivel elvileg kapcsolatom van...
2011. dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jogos
2011. dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha meg akar csalni, úgy is megcsal, ha mindennap látod.
2011. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tartósan tényleg nem lehet kibírni a "kapcsolatot" ha hetente 1-szer látod...
2011. dec. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet, ki lehet bírni. Én utálom, ha párom a nyakamban liheg. Van életem, edzésekre járok, gyakorlatom van, és közben sulizok is. Emellett persze még vannak barátaim, és hobbim is. Be is kattannék, ha becsöppenne az életembe tartósan valaki, és folyton velem akarna lenni. Ráérnénk még egymás nyakán lógni, ha tényleg egymás mellett döntünk.


Mellesleg jól mondta valaki, ha meg akar csalni, akkor úgy is megtenné, hogy minden nap találkoztok. Ha neked kevés az idő, amit együtt töltötök, kérdezd ki a véleményét erről, beszéljétek meg. Kommunikáció emberek....

2011. dec. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is... :(
2013. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!