Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt álmodtam, hogy egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt álmodtam, hogy egy 18 éves nő ismerősömre?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azt álmodtam, hogy egy 18 éves nő ismerősömre vizet spricceltem. Rám nézett de nem haragudott.

Úgy éreztem rám mosolygott, aztán egymás mellett ültünk a szobájában.

Élőben nem beszélünk egymással, 30 éves vagyok, és ő nagyon szép, ritkán látom csak köszönünk egymásnak.


Mit jelent ez az álom? Mit gondolhat ő valójában?


2011. dec. 9. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
psp-2000-re, hogy tudok super mariot tölteni?
2011. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megkeresztelted, Atyám.
2011. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szeretné, ha az arcára vernéd.
2011. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:), komoly válaszokat létszi. fontos nekem.
2011. dec. 9. 15:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az álmoknak csak tragikus értelemben vannak néha jelentőségeik.

Az ilyesmi, mint a te álmod, csak az agy munkája, amit épp összekuszál. Annak sincs jelentősége, ha dínókkal álmodsz :)

Sokáig én is hinni akartam, hogy van jelentősége, álmodtam magam hófehér ruhában a nagy szerelmem karjaiban gyönyörű oltár előtt, de ez nem jelent semmit, csak egy álom.


22/N

2011. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fúú, én meg azt álmodtam, hogy egy törpe seggbedugott hátulról, igazi rémálom volt :(
2011. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

törpe? akkor azt meg se érezted? :) háhá


arra gondoltam hogy élőbe is lefröccsölöm ezt a lányt vízzel...

2011. dec. 9. 20:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Husvétkor.:)
2011. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát...

Tudod régen rossz, ha az ember álmokból épít várat..bár ez a mondás nem teljesen rád illik, de veheted, akár magadra.

Az a reakció álombeli volt,szóval könnyen lehet, hogy egy rohadt nagy pofonnal jutalmazza, ha ezt élőben megteszed vele :)

2011. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az ánuszrózsádba akarja csapatni az ondóját kétezerrel
2011. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!