Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilikon vagy igazi mell? nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilikon vagy igazi mell? nem megszokott cicik

Figyelt kérdés

Sok helyen a férfiak nagyon tiltakoznak a szilikon ellen, mert nem valódi, meg túl kemény stb.

nos, nekem alig van olyan melltartó, ami rásimul a melleimre, mert nem teljesen kerek, hanem kis hegyes. Én egyáltalán nem tartom szépnek, ráadásul a lengőbordám is kiáll picit, tehát még hülyébben áll a kis mell.

Hímneműek! még ilyen esetben is a valódit választanátok? mit csináljon egy ilyen lány, aki kislány kora óta emiatt szenved.

a párkapcsolatokban nem volt problémám, de rohadtul idegesítő, hogy nem vehetek fel enyhén dekoltált ruhákat sem, és a mellméretem nem arányos a testalkatomhoz sem. csak szivacsos bikinit hordhatok, és nem egyszer fordult elő, hogy nem akartam levetkőzni a barátom előtt.


2011. dec. 9. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet. Fogadd el, és lépj túl rajta.
2011. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kormos Anett (Showder Klub)

Melle szinte semmi, mégis meg...

Nekem nincs vele problémám és igen a tiédet választanám egy 6 kilós szilikon helyett, még így látatlanban is. Nem para a kis cici (nálam) Nem a melle miatt vagyok egy lánnyal.

2011. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, hogy szilikon és megsúgom, hogy nagyon nagy divat háborogni ellene, de egyetlen pasi sem fog kirúgni az ágyából miatta, csak játszák az agyukat. Ha te jobban érzed magad megcsinált cicikkel, akkor hajrá:)
2011. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

kihagytam: (23F)

második voltam

2011. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

21:23-as vagyok

Persze nem az egészségtelenül nagy szilikon sz.arokra gondoltam, hanem az ízlésesekre. Természetesből sem szeretem a rohadt nagyot.

2011. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

harmadiknak.

Én nem divatból tiltakozok ellene, sőt, nem is tiltakozok, csak a természeteset jobban szeretem.

2011. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 danman ***** válasza:
A természetes híve vagyok. És én sem divatból tiltakozok a szilikon ellen.
2011. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem akarok én kate prince-szel vetekedni, csak egy 75 b vagy c-t szeretnék, csak h rendes cicformája legyen
2011. dec. 9. 21:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Kis hegyes? Az nagyon szexi lehet!
2011. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor ha kicsik a melleid vegyél king of kings kapszulát az megnöveli őket ,nekem bevált! :D
2011. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!