Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Felvennétek szájmaszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Felvennétek szájmaszkot, ha a párotoknak bejönne?

Figyelt kérdés
Ha ilyen jellegű szerepjátékra kerülne sor. Ciki, vagy elnéznétek neki és bele mennétek?
2011. dec. 9. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Hát nem, úgy még smárolni sem lehet.... jó, hogy nem már gázmaszkot xD
2011. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem.

Akinek ilyen perverziói vannak, annak az én ágyamban nincs helye.

2011. dec. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen! főleg sz*pás közben :D
2011. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem. Azt csinálom az ágyban ami nekem is bejön és a partnerem is azt, ami neki is. Amit csak egyikünk akar azt kizárjuk.
2011. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha járnánk akkor igen, de azért cikinek tartom 20
2011. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos a férfiak nem képesek felfogni, hogy a szex nem arról szól, hogy minden fantáziánkat kipróbáljuk.
2011. dec. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Persze. Ez egyáltalán nem durva. Nem értem, miért ilyen prűd itt mindenki.
2011. dec. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok prűd egyáltalán, pózok meg extrém helyszinek oké, de ennyi erővel karácsonyfaégőt is tekerhetnénk magunkra, vagy zacskót a fejünkre, vagy tömhetnénk zoknit a szánkba xD Első voltam amugy
2011. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Bármi megengedett ami mindkét fél számára jó. Ha a karácsonyfaizzó lesz amitől mindketten a mennybe juttok, akkor legyen az! Vedd fel a maszkot, próbáld ki, aztán ha nagyon nem élvezted a dolgot, akkor ne engedd be az ágyba többé, ha csak nem izgatott, de valójában nem volt retekrossz, de a párodnak nagyon bejött, néha engedd meg neki ezt az elhajlást. Ha meg bejön neked is, kísérletezzetek tovább. Addig amíg fontos számodra, hogy ne máshol keresse a gyönyört élj ezek a szabályok mentén. Ha már neked elfogadhatatlanok a dolgok állítsd meg, de számolj a veszéllyel: folytonos elutasítás (főleg ha nem nagy dolog számodra a teljesítés) unalmat és elfordulást szülhet.

Egyébként oda-vissza ki is használhatod! Felveszed a maszkot, de kérj érte cserébe olyat ami neked mozgatja a fantáziádat. Nyílj meg neki te is, hiszen ő is feléd megtette ezt. Mélyítsd a társaddal a lelki és testi életet, ne falakat állíts elé! Persze szigorúan addig, amíg neked is megéri! Erről pedig nem itt kapod meg a választ, hanem magadban! Nem vadidegenek tanácsával próbáld meg élni félelmetes életet.

2011. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen, amikor bejön, szokott egyet fingani, én pedig nem akarok elszédülni.
2011. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!