Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg srácok, ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, ti mennyire vállaljátok fel magatokat?

Figyelt kérdés

Ezalatt nem azt értem, hogy parádéztok az utcán, hanem, hogy kiknek mondtátok már eddig és hogy fogadták? Például rólam a barátaim és a családom tudja, hogy fiúval járok. Ti hogy vagytok ezzel? Érdekel, hogy másokoknak mik a tapasztalataik.

Lekicsinylő válaszokra nincs szükség!!!


22 meleg F.


2011. dec. 9. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
megállj csak, megmondalak a szüleidnek.... 78/L (Vazulnéni)
2011. dec. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 konnerth ***** válasza:
94%

Nekem anyám, apám, és nővérem tudja a családból. Egészen jól fogadták :) Semmi kiabálás nem volt csak szépen leültünk és megbeszéltük. Barátaim közül meg azok tudják akikben megbízom. Tehát a fele baráti társaságom tudja már :)

16/F

2011. dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Rólam még senki de elöbb-utóbb muszáj lesz elmondani :(

15/F

2011. dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Hát mi Tomikával tagadjuk, de mindenki tudja. :D


SP voltam, sziasztok!

2011. dec. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4%
mostanában olyan sok kis b_zi van :O
2011. dec. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 konnerth ***** válasza:
93%
Előzőnek szólok. Mostanában olyan sok f@sz van...(igen rád is gonodolok)
2011. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!