Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki diszkréten,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki diszkréten, hogy meleg-e?

Figyelt kérdés

Van egy pasi (26), aki gyanús, hogy meleg. Külsőre egyáltalán nem látszik rajta, de többen mesélték és több, szinte egyértelmű "jel" is volt már. Szerintem viszont túl jó pasi ahhoz, hogy meleg legyen, mert a csajok körülrajongják. 5 éve ismerem és egyszerűen nem tudom még azt se elképzelni, hogy hozzáér egy másik pasihoz. Hogyan deríthetném ki?

L/23


2011. dec. 10. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg jó pasi akit körülrajongnak a csajok meleg, tehát ez nem támpont.

Persze az hogy ismered, az már más téma, ha annyira nagyon ismered akkor szerintem már rég ki kellett volna, hogy derüljön.

Ha annyira jóban vagy vele kérdezd meg és ne invesztigálj.

Ha még is az utóbbit választod akkor szerintem max ha beszélsz vele, akkor beszélj valami fiúról, kérdezd meg hogy szerinte jó pasi-e így férfi szemmel, esetleg viccelődj, de szerintem a legtisztább módja az egésznek ha megkérdezed, de ha annyira nem fontos és nem akarsz tőle semmit akkor szerintem meg nem a te dolgod.

2011. dec. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sok mindent tudok róla, de valójában nem vagyunk legjobb barátok. Ő a tánctanárom és mostanában kezd kissé változni a kapcsolatunk. Egyre több dolgot beszélünk meg és mivel a régi "jobbkeze" már nem jár edzésekre, így én kezdem átvenni a helyét.

Ez a viccelődős történet tetszik, csak nem tudom milyen helyzetben hozhatnám ezt fel.

Igenis szeretnék tőle egyet és mást, ebből kifolyólag szerintem rám is tartozik.

2011. dec. 10. 00:34
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Én Tomikánál egyszerűen csak rákérdeztem anno.


SP vtam, sziasztok! ;D

2011. dec. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, persze így már tényleg illene tudnod...

Én azt tanácsolom hogy továbbra is legyél vele jóban és építgesd vele a kapcsolatodat, az sosem árthat.

Ha türelmes vagy akkor úgy is kiderül közben.

Ha viszont nem vagy akkor esetleg megpróbálhatod azt, hogy tánc után valakiről elkezdenél beszélni, hogy az a fiú szerinted tuti nem hetero, de ezzel mennyi lány szívét törheti ketté!

Gagyinak tűnhet, de ezzel nem vagy bunkó mert nem fikáztad le a melegeket, ha van fantáziád viszel bele egy kis humort is, és még talán reagál is rá valamit, amiből levonhatsz egy s mást.

Sok sikert, remélem segítettem, írd le mindenképpen, hogy mi volt.

2011. dec. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Fogd meg a kezét. Ha meleg, akkor meleg...
2011. dec. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Talán jövőre már leszünk olyan jóban, hogy megkérdezzem nyiltan, hogy meleg-e. Addig meg csak stírölöm órákon a fenekét, mert iszonyat jó. :D Talán, ha sikerül eljutni tánctáborba, akkor ott. De még mindenképpen megvárom az évvéget, mert egyik bemelegítés közben odajött hozzám és odasúgta, hogy nagy tervei vannak velem következő évre, ami nem tudom, hogy mit takarhat.
2011. dec. 10. 23:15
 7/8 anonim válasza:
Lett valami? :D
2016. aug. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyik pillanatról a másikra befejezte a tanítást, így nem találkoztunk. Később láttam facebookon, hogy megosztott képeket magáról egy melegbárból és közös képeket a fiújával. :)
2017. febr. 13. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!