Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 15 éves unokaöcsém kilesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15 éves unokaöcsém kilesett miközben tusoltam. Ti jártatok már így?

Figyelt kérdés
Utána elbeszélgettem vele. Azt mondtam neki, hogy jobban tette volna, ha inkább megkér, hogy mutassam meg neki a testem, mint, hogy ilyen sunyi módon kiles. Szerintetek jól tettem, hogy ezt mondtam neki?
2011. dec. 10. 07:57
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Hát igen , kb. így gondoltam. Szerintem sokkal jobb mintha kukkolna.
2011. dec. 10. 08:26
 12/33 anonim ***** válasza:
Ha szépen meg kérlek , akkor nekem is meg mutatod ? :)
2011. dec. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

és mi van ha megmutatta?

talán irigylitek?

jól tette

2011. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Kerdezo te nagyobb beteg vagy mint a morbid unokatesod!!!!

Ha egy csavo a csaladom fejehez nyomna egy pisztolyt es azt mondana vagy megmutatod magad az untesodnak vagy egy idegen sracnak, mert ha nem kinyirom a csaladod, akkor az idegen sracnak viritanek nem a veremnek, rokonomnak.

Ez beteges...az idegen gyerek elott is a pofamrol sullyedne le a bor nem hogy a sajat rokonom elott.

Gondolkozzal mar?????


Nah tudod mit jo tette a meglesett, az ilyennek nem art amilyen te vagy.

2011. dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Utolag oda irom mielott valaki a helyesirasomon akadna ki meg nem szoktam meg a nexus s billentyuzetet.
2011. dec. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

szerintem mind a ketten kanosak vagytok!

csak nehogy rossz vége legyen

2011. dec. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem sem normális.

Később be is avatod?

Gondolj bele később véletlen(direkt) elmondja valakinek?

Majd megkérdezi valakitől.Miért nem mutatod meg a puncidat?

Az unokanővérem is megmutatta már......

Van még tesód?

2011. dec. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu...
2011. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 bp1985 ***** válasza:
nekem is megmutathatod:):) irj privàtot, kapsz mail cìmet :):)
2011. dec. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Ismerek egy olyan unokatestvéri viszonyt, amelyikben az egymás előtti meztelenség teljesen rendben van. Ez családfüggő, szerintem ritkaság, de lehet!


Meglesett téged. Ha nem is volt szép tőle, szerintem ne ítéld el ezért. :o) Termelődnek a hormonok, kíváncsi mindenre, biztosan jó csaj is lehetsz... ( :o) ) Ha keletkezett is zavar abban a pillanatban, semmi baj, még ez is természetes. Hogy esetleg felvilágosító jelleggel megmutatnád magad (na, ilyen kérdést azért képtelenség feltenni egy 15 éves srác részéről szerintem), ha kérné, jó viszony mellett elképzelhetőnek tartom, csak nyilván tekints rá akkor úgy, mint egy családtag! :o) Remélem, eljön az idő, amikor nevetni fogtok magatokon! :o)


Ui.: TALÁN én is elgondolkoztam volna lánytestvér zuhanyzás közbeni meglesésén, ha lenne. Mindentől függetlenül érdekes és izgalmas dolog, mit csinálhat egy ellenkező nemű a privát magányában, tényleg.


23/F

2011. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!