Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 15 éves unokaöcsém kilesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15 éves unokaöcsém kilesett miközben tusoltam. Ti jártatok már így?

Figyelt kérdés
Utána elbeszélgettem vele. Azt mondtam neki, hogy jobban tette volna, ha inkább megkér, hogy mutassam meg neki a testem, mint, hogy ilyen sunyi módon kiles. Szerintetek jól tettem, hogy ezt mondtam neki?
2011. dec. 10. 07:57
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Lécci mutasd meg a tested, nem szeretnélek meglesni, viszont nagyon kiváncsi vagyok a testedre.
2011. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Kérlek mutasd meg a tested! 16/F szűz. :)) irok privátot!
2011. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
szánalmas ami itt folyik...
2011. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Mit vagytok úgy oda? Nudista strandról se hallotatok még?
2012. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Macs1209 ***** válasza:
Szerintem ha kezébe nyomnál egy "nagy dudák" magazint, az is elég lenne.
2012. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Miért nem zártad magadra az ajtót?

Ez annyira furcsa számomra,már annyi ilyet hallottam,hogy valakiket megláttak,egyszerűen soha sem értem,máshol nem ismerik a kulcsot?

Az is elég érdekes,hogy megmutatnád magad az unokatesódnak,ha megkérne rá.Vagy ti ilyen nudista család vagytok,akkor meg mi a bajod azzal,ha meglátott.

2012. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Egyébként azzal sem lett volna gáz, sőt talán még szokványosabb ha fiú lett volna kérdező. A srác kamaszkorban van és kiváncsi arra hogy néz ki egy érett felnőtt férfi teste hogy tudja mihez viszonyítani magát. Az öltözőben is láthatod véletlen a másikat meztelenül mégsem vagy meleg tőle. Oké hogy tőlem mindkét verzió élesen távol áll és szóba se jöhetne de lehet ilyen. De lehetséges.
2012. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

és ha legközelebb szex közben les majd ki, akkor azt is megmutatod majd neki? :D

viccet féretéve ...mit szólt ehhez az unokaöcséd?

2012. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Jaj istenem ez a TABUK című sorozatba beleillene nagyon durva
2014. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
én is lennék az unoka öcsém :// mázlista kor társam 15/f szűz
2014. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!