Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti vonzónak tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti vonzónak tartjátok az ilyen nőket? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. dec. 10. 11:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi általános szépségideálnak egyik hölgy sem felel meg, azonban emellett még létezik a férfiak egyéni ízlése, ami különbözhet mindentől. Vannak férfiak, akik szeretik az ilyen nőket, és vannak, akik nem.


Ami engem illet, én is inkább a karcsúbb nőket szeretem. 33f

2011. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Matthew23 válasza:

Nekem tetszik! (az utolsó kivételével)

18/F

2011. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem,kövérek nagyon,Én a csinos karcsú fitnesz csajokért vagyok oda.De ez én vagyok.


24F

2011. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a f@szom nem állna fel egy ilyenre, bocs...
2011. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejönnek 20
2011. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
röviden és tömören: NEM
2011. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem az első kettő még tetszik (főleg a második), a másik három már nagyon durva :D

16/L

2011. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%
egy hím véleménye:én magam irtózom a kövér nőktől.semmi extra csak nagyon nem jönnek be.van egy csaj aki pl 2 éve akarja hogy össze jöjjek vele, de túl kövér, és ezért nem kell.jó, én se vagyok egy matyóhímzés, de ez van.gusztus kérdése az egész
2011. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

1: Nagyon szexi és nőies, az arca pedig szép. Kifejezetten jó nő.


2: Néger csaj. Ez már egzotikum. A teste kiváló az arca szép a cickói nagyok, a csaj pedig ápolt és nagyon csinos. Szintén első osztályú darab.


3: Kicsit testes. Nem olyan formás mint az első kettő. Az arca átlagos de szép babaarc, viszont kicsit pufi. A frizurája tré a ruha gagyi.

A csajjal simán lefeküdnék de az első kettő sokkal vonzóbb.


4: A rajzok legtöbbje szép és művészi, de akadnak közte túl dagadt csajok is.


5: Nem jön be a kép.



A kövérségnek is vannak ám fokozatai. Egy csaj lehet husos, ha az arányos akkor minden oké, feltéve ha van rajta elég izom is.

27F

2012. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!