Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért tartjátok vonzónak az építő munkásokat?

Figyelt kérdés

Igen ez egy kamu kérdés.

Nem rég volt egy ugyanilyen csak taxisokkal, amin jót röhögtem, és ha már nem brókerekről és öltönyös, tudatos multi-manusokról van szó, akkor már én inkább az építő munkásokra szavazok.

Olyan édesek, ahogy integetnek az autóból pirosnál, vagy füttyögnek a gödörből...

Nekem mindig csinálnak egy jó napot. XD

Ezúton is köszönöm nekik. :D


2010. febr. 25. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem terhes vagy.
2010. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem mert izmosak...
2010. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
"integetnek az autóból pirosnál, vagy füttyögnek a gödörből." << talán pont ezért :DDD
2010. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Első! Hát ezt meg miből gondolod? XD
2010. febr. 25. 20:45
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

:D

ahh imádom amikor odakiabálja az egyik büdös, koszos cigány hogy héé bébi jössz egy menetre? vagy - elkísérjelek? - de szép csaj van itt , hé fiúk nézzétek csak!

ohhh imádom azt a pajkos tekinteteket, ahogy nyálcsorgatva figyelnek rám, minden figyelem rám irányul, én vagyok a középpontban. legszívesebben leteperném őket az egyik gödörbe vagy a frissen lerakott aszfaltra hogy örökké ott maradjon a nyoma a mámorító, szenvedélyes pillanatok emlékének.


csak vicc nyugi...:D

17/L

2010. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó hát én csak mondtam két példát, de még van ezer... Szegény taxisokról még ennyi se derült ki. És még mindig jobbak, mint a taxisofőrök. :D
2010. febr. 25. 20:47
 7/12 A kérdező kommentje:
Megértelek... Olyan őszintén tudnak bókolni, hogy aaah... nagyon jó érzés.
2010. febr. 25. 20:48
 8/12 anonim ***** válasza:
2010. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaaaaaaaaaaaj, nagyon dúrva ez a videóóóó! Köszi!
2010. febr. 25. 22:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Jajaaaaaj de nagy ez a vidi xD am én kifejezetten utálom őket! 1xűen idegesít h beszólogatnak. Valószínűleg nálatok aranyos integetős munkások dolgoznak...
2010. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!