Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket milyen gyakran szólítanak le pasik ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

egy heten 3 szor kb,nyáron többször.

de elhajtom mind,elég primitiv dolognak tartom az efajta ismerkedést.

2011. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Inkább csak bámulnak.Nem nagyon mernek odajönni, de azért akad...olyan havonta 1-3.

amúgy nem tudom miért lenne primitív, az hogy megtetszel neki és odamegy hozzád.Amúgy engem inkább az idegesít mikor totál nyomorék pasik jönnek oda.Eddig egy kezemen megtudnám számolni hogy hány normális férfi jött oda(és azok is ált. ilyen üzletemberek voltak hatalmas egóval) 19L

2011. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy nem nyomorék?Vagy épp nyomorék, mitől az?
2011. dec. 10. 13:59
 4/18 anonim ***** válasza:

Engem is bámulnak..leszólítani nem nagyon szoktak,csak 1-szer vagy 2-szer volt ilyen,meg inkább az egyik ismerősömön keresztül/facebook-on próbálnak ismerekedni.

16/L

2011. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

nyomorék:30 fölötti, csúnya,béna szöveggel jön oda,akármit mondok neki nyomul tovább,unintelligens, neki már minden mindegy és még sorolhatnám.

Ilyenkor elgondolkodok azon hogy hogy a francba hihette azt hogy van esélye nálam?

2011. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
elég nagyképűnek tűnsz, honnan tudja más, hogy neked mi a csúnya?
2011. dec. 10. 15:00
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

"...normális férfi jött oda..."

=

"...ilyen üzletemberek voltak hatalmas egóval"

2011. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

na, aszem én vagyok az első hím.ugyan lányok, mi tetszene ektek?ha leszólítanak valami mondvacsinált indokkal, akkor elhajtjátok az embert, ha őszintén megmondja az ember, hogy tetszel,és akarok tőled valamit, akkor általában megalázó módon (de nem mindíg) hajtjátok el,ha meg neten ismerkednénk veletek, akkor meg:nincs elég merszed személyesen ismerkedni?jaj de kevés vagy.vagy akármi más hasonló szöveget adtok le.de a leg általánosabb duma:nincs pasim, de jól érzem magam egyedül.

és néhány ilyen után már a kedvünk is el megy az egésztől, és csak sóvárogva bámulunk titeket.nektek semmi sem jó(tisztelet a kivételnek, de kevés van)

2011. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Főleg bámulnak, azt elég szépen, de hogy milyen gyakran, az jó kérdés. Amikor jól érzem magam a bőrömben és mosolygok, akkor nagyon sokszor, ha meg csak úgy "vagyok", akkor meg lesnek.
2011. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Inkább nem is próbálkozom akkor már egyáltalán

21f

2011. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!