Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randi/tali/ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi/tali/ismerkedési helyszínek?

Figyelt kérdés
Mondanátok párat? Ja és a mozi, tudom, hogy pont nem a legideálisabb, de most ez is belefér a pakliba szerintem. De kíváncsi lennék a véleményetekre.
2010. jan. 14. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem most százan le fogják majd írni hogy vigyél neki rózsát meg hasonló romantikus dolgokat :D sztem simán jó ha találkoztok valami téren, sétáltok, beültök valahova egy forró teára, legalább tudtok beszélgetni, hiszen az az egész alapja.
2010. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen megyek teaházba, ahol jókat lehet beszélgetni, vagy például nálunk van egy olyan cukrászda, ahol nagyon jó süppedős fotelok vannak, azt is szeretem, aztán mindenféle "külső" szervezésű programok is jók, mondjuk koncert, aztán vannak még a különleges programok...én például örülnék, ha nem moziba vagy "beülni valahova" hívnának, hanem mondjuk bolhapiacra (röhögős és érdekes program és sokat megtudhattok egymás ízléséről és életfelfogásáról), vagy olyan boltba, ahol nagyon fura cuccok vannak és beöltözni (az is nagyon vidámos), vagy mondjuk elmehettek squasholni, vagy valami más sportot kipróbálni... légy kreatív, és vidd olyan helyre, amit ismersz/szeretsz/érdekel/sok beszélgetőtémát vet fel! Sok sikert! :) 18/L
2010. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na ez az, nem vagyok otthon még ebben a témában, mert hát égő nem égő, még nem volt barátnőm, aztán nem tudom, hogy szokás ilyenkor:S A mozira azért gondoltam, mert hát általában szeretek sokat beszélni, meg tudok is, de amikor nem jön az ihlet csak fogóval jön belőlem valami, és ettől tartok:S Moziból, meg mindenkit haza lehet kísérni, persze gyalog, és akkor emg lehet beszélni, meg előtte mondjuk jó 1 -2 órával elmenni valahova..
2010. jan. 14. 13:35
 4/6 A kérdező kommentje:
20F ez kimaradt
2010. jan. 14. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A mozi ÍGY ebben a formában jó, ha előtte tényleg elmentek máshová is, ahol lehet beszélgetni, mert a mozi pont nem egymás megismeréséről szól, amiről a randinak szólnia kéne. Hazakísérni pedig mindenhonnan lehet, nem csak moziból :)
2010. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én első randira a városi csónakázó tóhoz vittem a „kiszemeltemet". Nagyon romantikus volt, és sikeres!!! Már 4 éve együtt vagyunk...:)
2010. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!