Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ciki, ha lány létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ciki, ha lány létemre neten csak fiúkkal tudok beszélgetni?

Figyelt kérdés

Valamiért nem jó velük neten..de persze élőbe szoktam csajokkal dumálni,sőt barátnőim is vannak,de neten...:S

(amúgy azért kérdeztem mert nekem azt mondták hogy ez ciki hogy nem tudok a saját neműekkel beszélgetni..:S)


2011. dec. 10. 14:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez mért lenne ciki? :)

Teljesen jó :)

Legfeljebb annyi buktató van benne, hogy egy barátnővel jobban megtudod beszélni a titkaid, mint egy pasival :) :)

2011. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki, biztos téged más témák érdekelnek mint ált. a nemed többi képviselőit.
2011. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ez f*szság!:D énis szívesebben beszélek fiúkkal a neten. mondjuk én lányokkal is szoktam ,de őket megunom..annyira elp*csásodnak/tisztelet a kivételnek!/
2011. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hmmm, én mindenkivel szeretek neten beszélgetni, bár, most, hogy jobban belegondolok, ha ismeretlenről van szó, akkor inkább lányokkal, viszont, ha valamennyire ismerem a személyt, akkor mind1, hogy lány vagy fiú... érdekes :D amúgy nekem is dobhatsz egy üzit, ha kedved tartja :)
2011. dec. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

21:49-es

titkot csak a legjobb barátnőmnek mondanám el,akit élőbe ismerek:)

2011. dec. 17. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!