Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van úgy, hogy képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy képtelen eltervezni egy szexuális eseményt, pl: szex, maszturbálás?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra, hogy nem készülök arra, hogy na holnapután lesz szex, hanem jön az inger, és már durr bele. Persze érdekes módon az inger pl önkielégítésre nem jön nagyobb társaságban. Szóval csak meghitten.
2011. dec. 10. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

"önkielégítésre nem jön nagyobb társaságban"

Miért? Szexelni csak nagyobb társaságban szoktál? :)

2011. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez csúsztatás. :) Ott van, hogy PL=például
2011. dec. 10. 14:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha nem tervezem el a szexet. Barátnőm letámad, vagy én őt és mehet is a dolog.
2011. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok képtelen. Egy évre előre beírom a naptárba,így bárki láthatja,hogy melyik nap,hánykor,kivel és hol, iletve milyen pózban és meddig fogok szexelni. Ez így jó és tökéletes. Szeretem.
2011. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi pl keveset tudunk találkozni, ergó egyértelmű, hogyha találkozunk, akkor lesz:)
2011. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Te a maszturbálást, tervezgeted???????????
2012. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!