Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, vajon sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, vajon sikerül megdöntenem a világrekordot visszautasítások terén?

Figyelt kérdés

Az van, hogy semmi gond nincs velem, külsőleg itt az oldalon megkérdeztem rengeteg lányt mi a véleményük, és mindegyik azt mondta nincs gond velem, sőt még jó páran dicsértek is.

Mindig normálisan közeledtem, nem rohantam le senkit, még is mindenki egyből elutasított, több ezren összesen, ezek közül vegyesen voltak nagyon szépek és csúnyácskák is és különböző korosztályú nők, szegények, jobb módúak is.Mivel mindenki elutasít, aminek nem tudom máig sem az okát, soha nem akartam ártani senkinek, nem loptam, nem csaltam, nem vagyok iszákos, nem dohányzom, nem káromkodom, egyetemista vagyok, tanulok, hogy később meg tudjak élni, és hiába minden amit tettem, nem lehet feleségem, családom.Talán világrekordot kéne döntenem, és én lehetnék az akivel nincsen probléma, de nem kell senkinek.


2011. dec. 10. 15:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hát, bocs cimbora, ,de azt ént tartom.
2011. dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Szar az élet, ez van.. jobb ha hozzászoksz öreg.
2011. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Kép alapján ne vegyél készpénznek semmit, valszeg élőben csúnya vagy. Meg ha jól sejtem, alacsony is.
2011. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Talán nem jól állsz a nőkhöz.

Szóval a módszereiddel lehet gond.

A 64%-osra meg ne hallgass, nem igen szoktuk komolyan venni, amit mond, nyilván nem véletlen. Biztosan nem vagy ronda.

2011. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Ha így gondolkozol, akkor biztos sikerül megdöntened.

De komolyan, hol marad a pozitív hozzáállás?

Olyan nincs, hogy mindenki visszautasítson. Lehet, hogy azért értek a visszautasítások, mert valaki nagyon jóval fog összehozni az élet és megéri rá várni.

Egyetemista vagy. Nézz szét a csoporttársak között. Szerezz önbizalmat magadnak. Gyűjtsd össze, hogy mi az amit szeretsz magadban. Mosolyogj a világra és rád is mosolyogni fognak.

Átérzem a helyzetedet, de a pozitív gondolkodás, legalábbis bízom benne.

Sok sikert és ne legyél pesszimista!

21 L

2011. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
kimaradt, hogy fő a pozitív gondolkodás
2011. dec. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
21L könnyen mondod, hogy ne legyek pesszimista, képzeld el, hogy ezer pasi visszautasít téged, gondolom te sem tudnál vidáman hozzáállni utána.Egyszerűen nem értem másnak miért sikerül, semmivel sem jobbak mint én, nem értem.
2011. dec. 10. 16:05
 8/26 anonim ***** válasza:

Akkor figyelj, elárulom a titkomat.

Nem igazán érdeklem a fiúkat vagyis lehet, hogy érdeklem, de csak egy bizonyos célra, abból meg nem kérek. Egy srácot engedtem közel magamhoz és azt hittem, hogy ő komolyan gondolja velem és kiderült, hogy nem. Mit gondolsz, hogy éreztem magamat.

Azt hiszed, hogy nekem örömet okoz, mikor az ismerőseimet látom boldog kapcsolatban én meg ott vagyok, hogy mi a fene nem stimmel velem. Nem okoz örömet és irigykedek is, de nem rájuk, hanem magára az érzésre, hogy van mellettük valaki, mellettem meg nincs.

Én is kesereghetnék, de az nem segít rajtam.

21 L

2011. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ki kesereg?!

Vázoltam a tényeket, hogy teszek a célom érdekében, mégsem érem el, és ez nem az én hibám, ha megteszek és megtettem érte mindent.Nekem is rossz érzés látni a párokat ezért teszek érte, hogy legyen nekem is, de ha nem akar senki a párom lenni a fejem tetejére is állhatok.Írtad, hogy sokan csak szexre akarnának, miért nem beszélgetsz mindegyik érdeklődővel és ismered meg őket?Ha valaki hozzád szól aki ellentétes nemű egyből azt hiszed csak szexet akar?Nem mondhatod komolyan.

Inkább arra segíts választ adni, miért nem tudom elérni a célom?Mi lehet az oka?Ahelyett, hogy ítélkezel felettem, én tudom ki vagyok és azt is, hogy milyen vagyok.

2011. dec. 10. 16:39
 10/26 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de ilyen kérdéssel, hogy világrekordot megdönteni, nem az jön le, hogy örömödben írnál, de én elnézést, ha megbántottalak azzal, amit írtam. És nem ítélkezem feletted, mert arra senkinek sincs joga, sajnálom, ha ez jött le a soraimból.

(Nem azt írtam, hogy minden ellentétes nemű csak szexet akar, de aki már nem csak barátként tekintett volna rám, akkor annak csak arra kellettem volna. A kettő között van különbség és nem általánosítok, hogy mindenki ilyen!)

Szuper, hogy tudod, hogy milyen vagy, mert ha már magaddal tisztában vagy, akkor tudod, hogy mit vársz a másiktól. Szerintem ez az alapja mindennek. Gratulálok, mert sokan nemtől függetlenül nincsenek tisztában magukkal.!

Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy mi az amit a mindent megteszek/megtettem alatt értesz? Nem beléd kötni akarok, csak lehet, hogy csak te érzed úgy, hogy mindent megtettél.

Mit mondtak a lányok, mikor finoman szólva lepattintottak? Vagy Te mire gondolsz, miért nincs sikered?

Szerintem egy kicsit a gondolkodásodon kellene változtatnod, vagyis az ilyen kérdéseket, mint amit feltettél, verd ki a fejedből. Mert ha ilyeneket kérdezel, akkor csak keseregsz valamilyen szinten.

A személyiséged a leírtak alapján szerintem nagyon szimpatikus, Tanulsz, teszel a jövődért, ez csak pozitívum lehet.

Olyanoknál próbálkoztál, akikhez képest túl jó voltál/vagy! Gondolj erre!!!!

(Remélem nem veszed támadásnak amit írtam.)

2011. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!