Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, vajon sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, vajon sikerül megdöntenem a világrekordot visszautasítások terén?

Figyelt kérdés

Az van, hogy semmi gond nincs velem, külsőleg itt az oldalon megkérdeztem rengeteg lányt mi a véleményük, és mindegyik azt mondta nincs gond velem, sőt még jó páran dicsértek is.

Mindig normálisan közeledtem, nem rohantam le senkit, még is mindenki egyből elutasított, több ezren összesen, ezek közül vegyesen voltak nagyon szépek és csúnyácskák is és különböző korosztályú nők, szegények, jobb módúak is.Mivel mindenki elutasít, aminek nem tudom máig sem az okát, soha nem akartam ártani senkinek, nem loptam, nem csaltam, nem vagyok iszákos, nem dohányzom, nem káromkodom, egyetemista vagyok, tanulok, hogy később meg tudjak élni, és hiába minden amit tettem, nem lehet feleségem, családom.Talán világrekordot kéne döntenem, és én lehetnék az akivel nincsen probléma, de nem kell senkinek.


2011. dec. 10. 15:43
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Rendben van az életem, ha úgy nézzük pont az a férfi vagyok akit minden nő leír amikor jellemzi, hogy ki kell neki, tehát legyenek céljai, ne legyenek káros szenvedélyei, legyen jó anyagi háttere, értsen sok dologhoz, legyen tájékozott, én sok területen nagy tudással rendelkezem, amit tanulok, és olyan dolgokban is amik érdekelnek.

Összehoztam egy jónak mondható életet, jó ember vagyok, ezt tettem, a nőkért meg mindig előreengedem őket, holott sokan még ezt az apróságot sem teszik meg, ez csak egy kis példa, de randin felajánlom mindig, hogy fizetek, udvarias vagyok, de mindig olyan válaszok érkeznek, hogy "nem vagy az esetem" "legyünk csak barátok" van aki el sem jött a randira, van aki szó nélkül eltűnik(ez a leggyakoribb) annyit sem mond, hogy bocs nem jössz be, meg a tipikus "van barátom".

Annyi lány kesereg, hogy egyedül van, meg milyen magányos, én soha nem botlottam egy ilyenbe, soha.

Mindig van valami ok ami miatt elutasítanak, nem értem mit kéne tennem, mások egy csomó negatív dolgot tesznek még is van mindig barátnőjük, ismerek olyanokat akiknek csak egy éjszakára kellenek a nők, még is sikerül neki minden héten mást felszedni.

Azt írják szeretik a virágot, a romantikát, de élőben semmi ,elfogadják és jön az elutasítás.

Próbáltam már internetes társkeresőn is, nem írt vissza senki, nekem meg maguktól nem írt senki.Hol vannak azok a nők/lányok akik párt akarnak maguknak?Hol keressem őket?Bárhová megyek bármit csinálok nem találok senkit, mindenhol csak az elutasítás, semmi jelet nem adnak, csak mint a robotok mennek és végzik a dolgukat, ha odamegyek hozzájuk akkor mintha csak be lennének programozva jön az 5 szöveg egyike.

2011. dec. 10. 17:28
 12/26 anonim ***** válasza:

Előző életedben nő voltál, és minden pasit elutasítottál. Most fizeted meg.

Most jobb? :D

Amúgy meg most már direkt arra mennék, hogy tényleg megdöntsem a világrekordot, ha van ilyen, ha nincs, akkor te leszel az első világrekorder, csak hitelesíts két tanúval minden visszautasítást.

2011. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján szerintem minden oké Veled. Olyan lovagias, régimódu, romantikus srácnak tűnsz, tényleg olyan, mint akit mindenki elképzel magadnak.

Viszont lenne egy kérdésem: Te mit gondolsz a saját külsődről?

Azért kérdezem, mert lehet, hogy olyanoknál próbálkoztál, akiknek inkább a külsőségek számítanak. És hiába vagy egy átlagos külsővel rendelkező csupaszív srác, ha nekik ez nem szimpatikus és inkább a jópasi kategóriát választják, akinek hiába van jó külseje, ha viselkedése egy kőkorszaki emberével vetekszik.

Udvarias vagy ismered a jómodort. A randin felajánlod, hogy fizetsz!! Ez nagy dolog, mert sok lehetetlen alak van, aki még a sajátját is a lánnyal fizetteti ki.

Persze lehet, hogy sok lánynál az a menő, hogy bunkó legyen valaki vele. De Te úgysem ilyen kaliberű lányt keresel.

A netes társkeresőn volt kint képed?

21 L

2011. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
A lányoknak egyáltalán nem az számít, amit mondanak h számít nekik. Ha így lenne, értem is tömegverekedés lenne a lányok között. Ezzel szemben az igazság az, h csak a külső számít mindegyiküknek.
2011. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Volt kint több képem is, külsőleg szerintem nincs velem gond, meg mi ez, hogy jó pasi?Ez egy szubjektív dolog, olyan mintha azt írnád: "jó gyümölcs" van ilyen?Van, mindenkinek más a jó gyümölcs, mert szubjektív és ezt nem lehet objektíven nézni, sem a férfiakat sem a gyümölcsöket mert minden embernek más a jó.Tehát nem hiszem, hogy a média vagy tudom is én ki kikiált egy meghatározott férfi ideált és aki nem így néz ki annak nem lesz senkije.

Jobban nézek ki szerintem mint az átlag, magamnak megfelelek.

2011. dec. 10. 18:07
 16/26 anonim ***** válasza:

Ezt a ,,jópasis" dolgot én is szubjektívan értelmeztem. Mármint azoknál akiknél próbálkoztál, az ő szemükben nem ütötted meg azt a szintet, ami náluk jópasinak számít.

Az önbizalmaddal sincs baj, mert jó, hogy nyíltan leírod, hogy mit gondolsz magadról, de mégsem vagy elszállva magadtól és nem vagy egoista. Ritka azt ilyen. Legyél büszke magadra, bár biztos azt gondolod, hogy ezzel most sokra mész.


Tényleg nem tudom, hogy mi a gond akkor Veled, mert oda mersz menni a lányokhoz, kedves vagy stb. szóval nem vagy félénk és mégis kosarat kapsz. Nincs szemük a lányoknak körülötted.

2011. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Én sem értem, túl nagyok lehetnek az igényeik, álomvilágban élnek, és aki nem tökéletes ilyen hülye vámpíros filmsztár azt elküldik, ennyi nőnél nem ütöttem meg a mércét, már nem is teszek inkább semmit, ha valaki akar valamit majd szól, ha meg nem így jártak.
2011. dec. 10. 18:23
 18/26 anonim ***** válasza:

Hé, azért ennyire ne vesd el a kalapácsot és nincs Veled semmi gond az ég világon.

És ha még elfogadod, akkor adok egy tanácsot: Saját magamból kiindulva a normális lányok, akik szeretik a romantikát és akiket szerintem Te keresel, nem kezdeményező típusok, szóval neked kell a kezdő lépést megtenni. :)

(Tudom, hogy ez nehéz ügy, mert hogy szúrd ki a normális lányokat, de biztos vagyok benne, hogy menni fog.)

2011. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom ránézésre ki milyen, már eleget tettem, ellenben értem senki nem tett semmit.Ezek szerint a normálisak inkább otthon ülnek, nem nagyon mozdulnak ki.
2011. dec. 10. 18:33
 20/26 anonim ***** válasza:

Így is fogalmazhatunk. Nem tudom, hogy ki hol ül, de szombat este van és végülis még Te sem indultál el bulizni. Mozdulj ki, hátha szerencséd lesz.

Sajnálom, hogy nem igazán van használható ötletem, de a leírtak alapján Te egy szeretni való ember vagy és nem tudom, mi lehet a gond.

2011. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!