Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, vajon sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, vajon sikerül megdöntenem a világrekordot visszautasítások terén?

Figyelt kérdés

Az van, hogy semmi gond nincs velem, külsőleg itt az oldalon megkérdeztem rengeteg lányt mi a véleményük, és mindegyik azt mondta nincs gond velem, sőt még jó páran dicsértek is.

Mindig normálisan közeledtem, nem rohantam le senkit, még is mindenki egyből elutasított, több ezren összesen, ezek közül vegyesen voltak nagyon szépek és csúnyácskák is és különböző korosztályú nők, szegények, jobb módúak is.Mivel mindenki elutasít, aminek nem tudom máig sem az okát, soha nem akartam ártani senkinek, nem loptam, nem csaltam, nem vagyok iszákos, nem dohányzom, nem káromkodom, egyetemista vagyok, tanulok, hogy később meg tudjak élni, és hiába minden amit tettem, nem lehet feleségem, családom.Talán világrekordot kéne döntenem, és én lehetnék az akivel nincsen probléma, de nem kell senkinek.


2011. dec. 10. 15:43
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem bulizhatok, vizsgaidőszak van.
2011. dec. 10. 18:42
 22/26 anonim ***** válasza:

Akkor jó tanulást, átérzem a helyzetet.

Mindenesetre Te is nagyon tanulsz, de biztos vagyok, hogy az egész napos tanulás után, most töltöd a megérdemelt pihenést! :)

2011. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
ironizálsz?:D
2011. dec. 10. 19:02
 24/26 anonim ***** válasza:

Dehogy ironizállak.

Csak nekem is tanulnom kellene, vizsgára, de gondolhatod mennyire neki vagyok jelenleg indulva a tanulásnak. :)

2011. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Én már elég sokat tanultam a hétvégén, ma már hagyom, holnap meg egész nap.
2011. dec. 10. 19:33
 26/26 anonim ***** válasza:
Akkor kapd össze magadat és spuri valamerre. :)
2011. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!