Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha iszonyú ronda lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha iszonyú ronda lány vagyok, de roppant mókás, akkor főleg csúnya, és vicces pasit keressek magam mellé?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen
2011. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
küldj egy képet magadról
2011. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A vicces csúnya pasik szerintem úgy érzik, ez az erősségük, ezért nem szeretik, ha egy lány elviszi a pálmát előlük humorban.


Amúgy annyira nem lehetsz csúnya, hogy egy pasinak se kelljél, annyira sokrétű az emberek ízlése :)

2011. dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát, szerintem ne nagyon válogass...
2011. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szia : ) Énsem vagyok valami nagyonszp és énis egy vicces aranyos kis csajt keresek ha van kedved ismizni irj levelet :)
2011. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Képet nem küldök, mert félő kikerülök egy valami gúnylapra, és poén tárgyává válok. Mert azért van különbség ha én csinálok vicceset, vagy azon nevetnek aki vagyok.
2011. dec. 10. 16:19
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
azok a lányok akik magukat csúnyának tartják 90%ban nem azok. a baj az, hogy sok csúnya lány nem tudja, v vszi észre, h az...
2011. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na, ilyen kérdést sem olvastam még xD
2011. dec. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csúnya pasi neked se kéne, még akkor se, ha tényleg annyira csúnya vagy.
2011. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Á ez butaság.. nem hiszem,hogy iszonyú ronda lehet valaki,max ápolatlan..:S (Most nem pont rád értem,hogy az vagy !)

Meg,lehet hogy nem vagy valakinek szép,de másnak az lehetsz..szóval csak bátran ismerkedj ! Ne úgy,hogy "na ott egy csúnyácskább fiú,bepróbálkozok"..


16/L

2011. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!