Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy "csúnyább" fiút helyessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "csúnyább" fiút helyessé tehet a viselkedése, ha vicces stb. de egy csúnya lányt mi tehet széppé? Ha hogy viselkedik?

Figyelt kérdés
Fiúk, nektek van olyan ismerősötök aki lány aki nem szép, de tetszik/tetszett nektek mert mondjuk jófej volt? ha igen akkor hogy viselkedett a lány? milyen tulajdonságai voltak?
2011. jún. 23. 17:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%

Tök mindegy mennyire jó fej ha külsőre igénytelen.


És itt nem az adottságokról beszélek, hanem azokról amik csak rajta múlnak (öltözködés testsúly frizura stb)

2011. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

én fiúk közül pl. Dr. House-t tudnám mondani, aki a viselkedése miatt tetszik a lányoknak :)


meg van egy lány aki nagyon nagyon csúnyácska de mégis az összes fiú rajong érte, csak nem tudom mit csinál amitől annyian szeretik :)

2011. jún. 23. 17:31
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva is működhet. Volt egy lány, aki nem a szépségéről volt ismert, de nagyon jó fej volt, és sok közös volt bennünk. Gyorsan levett a lábamról, a külső nem minden.
2011. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
nem igénytelen. hanem csak simán nem szép
2011. jún. 23. 17:32
 5/26 A kérdező kommentje:
de hogy viselkedett?
2011. jún. 23. 17:32
 6/26 anonim ***** válasza:
33%
Mi az hogy szimplán nem szép? én még olyat nem láttam aki reménytelen lenne. Olyat viszont tucatjával hogy megjelenik zsákruhában szőrösen sportcipőben igénytelen frizurával és csodálkozik..
2011. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Az idö. Az amikor már a szép lány esetén sem fontos, hogy szép hanem az, hogy ki is ö valójában
2011. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
akkor úgy mondom h tetszik valaki de én k*rvár@ nem jövök be neki, és azt mondja h a külsőm tök átlagos de a viselkedésem nem jön be neki. de akkor hogy viselkedjek? :S alapjában kicsit visszahúzódó és félénk vagyok talán ez :S nem tudom magam jól érezni mellette :( mit csináljak..
2011. jún. 23. 17:37
 9/26 anonim ***** válasza:
Legyél laza. Egy nő akkor szexi ha szép ruganyos a mozgáskultúrája. Ha mereven baktat az kvázi visszataszító..
2011. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. jún. 23. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!