Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt miért gondolja mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért gondolja mindenki azt, hogy ha valakinek 18 évesen 5 pasija volt, az olyan brutál mennyiség?

Figyelt kérdés

Egy kérdésre érkezett válaszokban r*bancozták le az ilyeneket.

Pedig szerintem ha valakinek mondjuk 14 évesen volt először barátja, akkor ez nem olyan sok, valaki találkozott 5 olyan emberrel akivel úgy gondolta megpróbálja, ennyi. Ez most miért olyan nagy dolog?


2011. dec. 10. 17:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
RIBANC!!!!
2011. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
"találkozott 5 olyan emberrel akivel úgy gondolta megpróbálja, ennyi." Na ettől lesz valaki ribanc.
2011. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nem vagy ribanc nyugi ^^
2011. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem arról beszélek mikor valaki mind az öttel lefekszik. Hanem, ha tetszenek egymásak, akkor miért ne próbálhaták meg? (szex nélkül ameddig nem lesz komoly a kapcsolat)

És megjegyzem,én 17 vagyok, és nem volt barátom, de van sok idősebb barátnőm akiknek volt vagy 4-5 és egyátalán nem r*bancok.

2011. dec. 10. 17:58
 5/18 LadyLee ***** válasza:
14 évesen az ember még ne pasizzon basszus, mert az még gyerek. 16 felett esetleg. Ergo 2 év alatt 5 pasi azért nem olyan kevés. Nekem mondjuk 2 volt 18 éves koromra, szerintem úgy 3 kb. még teljesen normális, az 5 tényleg egy kicsit sok (figyelembe véve, hogy normális esetben 2 évről beszélünk), DE azért önmagában emiatt még nem ítélnék el senkit.
2011. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 LadyLee ***** válasza:

""találkozott 5 olyan emberrel akivel úgy gondolta megpróbálja, ennyi." Na ettől lesz valaki ribanc."


Ettől önmagában miért és hogy is lesz ribanc?

2011. dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ok, arról nem volt szó, h nem feküdtek le.
2011. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16 alatt tényleg nem kéne pasizni,sokan még 16-17 évesen is éretlenek hozzá,nem beszélve a szexről,és azért lássuk be 18 évesen sok 5 pasi,gondolj már bele
2011. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Azt hittem magétól érdetődő, de oké :)
2011. dec. 10. 18:10
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Csak irigyek. De komolyan. Nekem 14 évesen volt először pasim. Semmit nem csináltunk a csókolózáson kívül. Aztán 15 majd 16 évesen egy új, de csak 16,5 évesen szexeltem először. Egyik kapcsolat sem volt egy megfontolatlan akármi, komoly kapcsolatok voltak, a gyereklamúr szintjén. 18-19-ig volt 1-2 egyéjszakás és most egy egyéves komoly kapcs. Soha nem hülyítettem senkit, nem vertem át senkit, nem voltam tisztességtelen senkivel, csak nem szontyolodtam otthon, hogy jujj lány vagyok, akkor most már egy bizonyos létszám fölött egy ordas r.ibanc, úgyhogy leállok a pasikkal. Aki nem tudja élvezni normálisan az életet és emiatt másokra fúj, az magára vessen. Valaki beéri egy emberrel egész életében, valaki csak hatodjára találja meg a szerelmet, valaki meg mondjuk 34 évesen huszonkettedjére. Most akkor mindenki r.ibanc? Ahha, nyílván...

Ne érdekeljen, hogy mit gondolnak mások, mások irigyek és önzők, és ezért szólják le a többieket.


Ribanc az, aki mindennap mással kefél, úgy, hogy pasija van, akiről meg csak a pénzt húzza le. De ettől az átlagos csajok bőven távol állnak az öt srácukkal... -.-

20L

2011. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!