Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A félénkebb lányok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénkebb lányok hogy viselkednek, ha egy olyan pasi van a közelben, aki tetszik nekik?

Figyelt kérdés

Rá mer nézni, mer vele szemezni, vagy csak sunyiban, ha nem látja? Mosolyog? Hogy néz rá? Hangosan beszélgetnek és nevetgélnek a barátnőkkel, hogy felkeltse a figyelmet?


Onnan jött ez az egész, hogy már nem tudok kiigazodni a dolgon. Én magamat nem tartom jóképűnek, de sokak szerint az vagyok és eléggé magas(190) és egyedül a szemeimmel vagyok úgy, hogy nagyon szépek, felkeltik a figyelmet. Sok lány meg szokott nézni, de nem tudom eldönteni, hogy most azért, mert tetszek neki, vagy azért, mert meglepődnek a magasságomon vagy a szememen. Ilyenkor általában kitágult pupillával, meglepődött arccal néznek egy kis ideig, majd ha visszanézek gyorsan elkapják a szemüket.


2011. dec. 10. 23:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hm, én csendes voltam, amikor a barátommal, még nagyon az elején jártunk a dolognak. Alig mertem ránézni :D pedig 10 voltam akkor :D
2011. dec. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt a kezdeményezés dolgot tényleg csak fontolgattam. Igazából nem bírtam rászánni magam soha. Valahogy az nem én lennék. Egyébként én is próbálkoztam már társkeresővel, de nem olyan egyszerű az. Igaz, hogy írnak sokan, de én pl vidéki vagyok, szal ha véletlen minden klappolna akkor is az ország másik felében él az illető. De sokan csak frappáns 1. levelet tudnak írni, ami felkelti az érdeklődést, esetleg feltesznek egy jól sikerült képet, aztán pár levél után mondjuk történik egy msn csere, esetleg jön pár reálisabban sikerült kép és kiderül, hogy közel sem olyan, sem külsőre sem személyiségre, minta milyennek elsőre tűnt. De olyan is volt már, bár ez nem társkeresőn, hanem haveri társaságon keresztül megismert pasi esetén, hogy amíg neten ismerkedtünk chateltünk addig nagyon bőbeszédű volt. Tényleg intelligens meg minden, de amikor találkoztunk személyesen, akkor nagyon fura volt, távolságtartó, félénk, látszott rajta, hogy iszonyatosan zavarban van és csak mekegett-makogott összevissza. Én nem tartom magam olyan szintű "bombanőnek" aki előtt ennyire zavarba kellene lenni. Általában jól kijövök a pasikkal, aranyosnak találnak és finoman udvarolgatnak, de nem szoktam őket zavarba hozni, szóval ez az eset lesokkolt. Lényeg, hogy rengetegszer olyannak mutatják magukat a pasik a neten amilyenek élőben nem tudnak lenni. Másik eset az volt amikor ismerkedtem valakivel és e-mailben, sms-ben nagyon lelkes volt, de élőben ennek a lelkesedésnek a fele sem látszott mert egyszerűen nem tudta kifejezni. Azt akarom ezzel mondani, hogy attól, hogy rengeteg levelet kapsz egy társkeresőn még nem könnyű párt találni.
2011. dec. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Elhiszem, hogy nem könnyű, de akivel már normálisan beszélsz neten és a képe is tetszik, hamar beszéljetek meg egy találkozót, mert ahogy írtad, úgy derül ki igazán, hogy milyen is az illető. De Istenem! Hát hogy is ne lenne zavarba? Először találkozott veled! Biztosan te is izgultál, ez lenne a természetes, ha meg nem, akkor te már egy idősebb, tapasztaltabb nő lehetsz. De azért neked is tenni kell azért, hogy oldódjon a kapcsolat, hiszen a te érdeked is! Amúgy biztos azért izgulsz, mert nagyon tetszel neki.

A férfiak számára egyébként alig van olyan nő aki ne érne meg legalább egy randit, szóval nagyon kevés a csúnya nő. Csúnyának mondható az, aki ápolatlan, büdös, nagyon kövér és van pl. egy rossz arcvonása(gülü szem, botfül, stb) és mégegyszer mondom, ilyenből nagyon-nagyon kevés van, hirtelen nem is tudnék mondani egy ilyen lányt. Szóval bátorság!:)

2011. dec. 11. 09:41
 14/14 A kérdező kommentje:
Bocsi félrenyomtam. az üres helynél: "biztos azért izgult mert nagyon tetszel neki"
2011. dec. 11. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!