Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, baj ha a fiú túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, baj ha a fiú túl sokszor érezteti hogy szeret? (nagyon bújik és állandóan ölelget)

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a jó! Sajnos a barátaim nem ilyenek voltak. 21L
2011. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az a legjobb:) de ne legyen bújósabb nállam:):)
2011. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Hát, engem rohadtul idegesítene.

Volt ilyen párom 2 hétig sem bírtam. Állandóan a sarkamban volt, a nyakamon lógott, majdnem folyt a nyála.

Mindennek van egy egészséges határa.

2011. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 LadyLee ***** válasza:
Alapból nincs azzal baj, de ha társaságban, buliban, stb. sem tud az emberről leszakadni, az azért zavaró. Egyszer egy buliban megcsókoltam egy srácot, aki tetszett. Na onnantól le se vette rólam a kezét, egyfolytában ölelt, bújt. Még aznap este leállítottam, pedig alapból tényleg tetszett és szívesen találkoztam volna vele még, de az, hogy egy csók után ennyire rám tapadt, nagyon kiábrándító volt.
2011. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégis mit vártál te kis szutyok?!
2011. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LadyLee ***** válasza:
Szutyok? Ez nekem szólt? Szíveskednél kifejteni, hogy mivel érdemeltem ki?
2011. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!