Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki 12 évesen egy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 12 évesen egy 25 évessel csókolózik nagyon sokat, pláne ágyba az nagy baj?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanis a 25 évest a törvény bünteti. 14 éven alulival ezt nem szabad, még akkor sem, ha a kiskorú "beleegyezett". Hol van annak a gyereknek az apja-anyja?
2009. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ur isten.elment az esze a 25évesnek.Nagy baj,ez megrontás.Liliomtiprás,és ahogy a jóhírű Mónika showban mondrák: tulipán taposás...:)
2009. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Aztaabetyármindenit :) Ekkora kamukérdést :))
2009. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, gyerek vagy még!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
ebben az a legrosszabb, hogy addig oké, hogy ezek a 12-13-14 éves kislányok felteszik ezeket a kérdéseket, DE ha egy felnőtt, ép ésszel gondolkodó ember azt írja, hogy ez nem normális, úgysem fogadja meg a tanácsát.. mert az ilyen kislányok még naivak, tapasztalatlanok, és képesek elhinni a 25 éves férfiaknak, hogy tényleg szereti őket.. ez már a 6 milliomodik ilyen kérdés, és már kicsit belefáradtam. De egyvalamire rájöttem: hiába közöljük veled az igazságot, vagyis hogy csak kihasznál, egyik füleden be, másikon ki.. szóval nem is értem, mi értelme annak, hogy feltetted ezt a kérdést, gondolom mostanra már rég lefeküdtél vele..
2009. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem nagy baj.. Hatalmas, kicsilány.. A tanulás menne ilyen jól..
2009. máj. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze azt is tegyük hozzá, hogy a megrontás korlátlanul enyhíthető. A közös beleegyezés enyhítő körülmény. Hogy ágyban történt, az súlyosbító. Hogy te még csak 12 vagy (nem 14 leszel pár hét múlva), ez s súlyosbító. Hogy ő több mint duplaannyi idős, az is. Arról nem is beszélve, hogy egy ennyi idős embernek ezt minimum tudnia kéne.
2009. máj. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ennyi erővel: Én egy 58 éves férfi vagyok, és azt szeretném megtudni hogy nagy baj e hogyha a húgom kislányával aki 1 éves(fél év múlva 2) minden este 11-kor szexelek.)) Az még kérdés hogy melyik a 25, de mindenképpen nagy baj.
2009. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
LEGALÁBB MÉG SZUZ VAGY?
2010. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!