Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a katolikus suliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a katolikus suliba járó lányok a legnagyobb ribancok?

Figyelt kérdés
Debrecenben Jogin vagyok és hallottam, hogy itt is sok a k.va de a katolikus suliban is sok, mert egész héten szigor van és hétvégén szabadulnak ki
2011. dec. 12. 15:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Debrecenben vagyok, így a Jogi meg a Közgáz épület egymással szembe van. Tán tapasztaltad, hogy a közgázosok nagy kvák vagy miből gondolod ezt ? Miket csinálnak ?


vizsgák után a közös szórakozóhely nyitóbulijára lemegyek majd akkor a vizsgák után csak sokan lesznek és majd akkor vadászom a nőket :)

2011. dec. 12. 16:28
 12/19 anonim ***** válasza:
Talán mert én is közgázon vagyok, és nagyon sok a csaj, sokkal több mint a fiú, suliban is igen barátságosak, meg egyetemi bulikon egy kis pia után rámásznak bárkire, szimpatikus hely:)
2011. dec. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Melyik városban vagy?
2011. dec. 12. 17:03
 14/19 anonim ***** válasza:
szerintem iskolától függetlenül a középiskolás lányok átütő többsége az!
2011. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy van hittan órájuk még emberek maradnak, emberi tökéletlenséggel.
2011. dec. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha azt gondolod hogy a egyházi iskolába járó lányok a ribancok,próbálj bejutni egy kórházba éjszakás ápolonak vagy valami hasonlónak.A eü-s dolgozóknál nagyobb ribancok nincsenek!Nézz utána nem kamu!
2011. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Álszentek. Tanárok is pokolian álszentek, tisztelet a kivételnek. Annyira jónak akarják mutatni magukat, aztán meg... Kiérnek a templomból és leköpködik egymást. Csak azért járnak olyan sokat templomba, mert van nekik mit meggyónni, normális ember meg nem ér rá ilyenre mert dolgozik vagy a családjával van.


20/N

2011. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
utolsó ezt nem nagyon értem. kifejtenéd?
2011. dec. 14. 16:04
 19/19 /Anita_'94/ ***** válasza:
Nem. A ribancok a Lauderbe járnak...
2011. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!