Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az én történetem az, hogy új suli új élet. Legalábbis ezt gondoltam. Év elején, még sulikezdés előtt ismerkedtem a leendő osztálytársaimmal. Aztán egyszer csak, mintha a sors akarta volna, rábukkantam. Már eleinte is nagyon tetszett, de tudtam nem lehetne semmi, hisz látszott rajta h nem egy hullámhosszon vagyunk. Aztán...elkezdtünk beszélgetni. Nagyon nagyon szimpi volt nekem, én is neki. Forrt a levegő suliban szeptemberben ölelés puszi stb. Aztán megbeszéltük a dolgot, hogy mi lehetne, de időd kért. Én is tudtam, még idő kell. És hopp a nagy "barátság" elillant. Nem keresi a társaságomat én sem az övét, hisz mindig bunkózik, flegma velem. Nagyon fáj hisz én...talán belé szerettem. De ez már nem számít. Néha beszélünk ha valamelyikünk nem tudja a lecót, de amúgy nem. Mindenkinek azt vallom már nem szeretem. De belül nagyon fáj.

Ti mit tennétek a helyemben?:S


2011. dec. 12. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

ELSŐ és legfontosabb kérdésem:

LÁNY VAGY, vagy FIÚ?

2011. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
láány.
2011. dec. 12. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Miután időt kért beszéltetek a dologról vagy csak átváltott flegma stílusba?!

Szerintem próbáld meg elfelejteni. Ilyen fiú miatt nem érdemes rágódni. Beszéltetek róla, te megpróbáltátok, de nem lett volna jó. Fogd fel úgy, hogy időben rájöttetek, hogy nem lenne egy boldog párkapcsolat a tietek.

Nem tudsz mást tenni. Az ízlését, az érzelmeit, a rólad kialakított véleményét nem tudod csak úgy kedvedre formálni, jobb ha beletörődsz, hogy ez bizony ennyi volt.

16/L

2011. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!