Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Komolyan szeret?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel megismerkedtem és minden nap beszélünk (írunk) egymásnak.Sajnos Ő nem magyar és nagyon messze lakik.De el akar jönni hozzám és ezért kb 1000 km kell megtennie hogy láthasson.Minden nap leírja hogy szeret,meg hogy rám gondol egyfolytában.Azt tudom hogy nem a szexre hajt mert nem szokott olyanokra célozgatni.Szerintetek komolyan szerethet engem ha képes ennyit meg tenni azért h láthasson meg szeretné a magyar nyelvet is tanulni hogy tudjunk kommunikálni..Nekem nagyon őszinte embernek tűnik.Már azt tervezi h együtt éljünk meg h velem, szeretné leélni az életét...Egyébként nagyon romantikus férfi és 29 éves.Ti mit gondoltok erről?
2011. nov. 26. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy iszonyat naiv vagy és csúnyán átb@sztak. Szerinted milyen benyomás alakulhatott ki rólad, ha még nem is találkoztatok?
2011. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért lennék naív?Meg milyen benyomás alakulhatott ki szerinted...részletezd már létszi....
2011. nov. 26. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy szerethetne, ha még csak nem is látott élőben?

Vágyhat rád, de ha azt is mondja, hogy szeret, akkor egyrészt felelőtlen, másrészt pedig egy ideába, egy ábrándképbe lehet "szerelmes". Merthogy ugye téged személyesen még nem ismer. És az msn, skype, webcam nem pótolja a személyes találkozást.

Ha eljön ezer kilométert azért, hogy lásson, akkor tényleg nagyon érdekled, és ez tök jó, de nem árt a realitások talaján maradni.

2011. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első voltam.

Csak az írásodból levettem, hogy vagy nagyon nagyon fiatal vagy egy 29 éves pasashoz, vagy nagyon sötét, de ahogy elnézem a lelkesedésedet inkább az előbbi.

Mi az, hogy miért vagy naiv? Basszus még az életedben nem láttad, megtesz több mint 1000 km-t csak azért, hogy lásson? Ugyan már! Az előttem lévővel tökéletesen egyetértek, hiszen az online ismerkedés, kapcsolattartás nem adhat rólad egy tökéletes képet, ezért én sem értem, hogy a lovagod ki be is lehet szerelmes ez alapján? Biztos, hogy te is csalódni fogsz majd az első randin, nem pláne akkor amikor majd nálad alszik és többet szeretne a puszta ölelgetésnél. Mindegy tanuló pénznek jó lesz ez neked.

Hajrá!

2011. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!