Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titeket zavar, ha a lány nagyon szőrös a puncijánál?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy a gyantázás nagyon fáj, a borotválástól meg csak sűrűsödik.

Néha legyantázom, de hamar visszanő...

Titeket nagyon zavar, ha nagyon szőrös?


2011. dec. 12. 19:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%

de ha ezeket az alternatív megoldásokat nem nézed jó szemmel menj be egy drogériába és vegyél epiláló krémet ami fellazítja a tüszőket és szó szerint kihullik a fenyves

és az ára is 1000-2000 huf között van

2011. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem undorító az őserdő , hozzá nem nyúlnék ilyenhez. Miért kellene szőrrel eltakarni azt ami szép?Szerintem sokkal jobb ha teljesen csupaszra van szőrtelenítve olyan tiszta és makulátlan , jó ránézni.Szóval a kérdésre válaszolva igen nagyon zavar.Egyébként léteznek intim szőrtelenítő krémek ,meg egyéb szőrtelenítő krémek.
2011. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akkor zavar.
2011. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ neked mit jelent a nagyon szőrös. Egyébként engem nem zavar, sőt én szexibbnek tartom ha szőrös. Tudom h ritka kivétel vagyok, de ez van.
2011. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
kép?
2011. dec. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem zavar!
2011. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

kb. ennyire szőrös, csak fkete szőr és talán egy picit vastagabb is a szőr (nem az én puncim!!)

[link]

2011. dec. 14. 19:01
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk realtív h kinek mi a nagyon, nekem ez közepes. Előző bnőmnek is olyan volt mint neked ahogy leírtad, és nekem tetszett. De van a környezetemben akinek ennél sokkal szőrösebb, engem az sem zavarna. Én a lányt szeretem akivel vagyok, nem a szőrösségét v csupaszságát. Vagyis ha nagyon szőrös, akkor azt szeretem, ha kicsit szőrös akkor azt..de csak akibe szerelmes vagyok. Sok pasinak csak azért tetszik a csupasz, v utasítja vissza a szőröset, mert az a menő, szőröset szeretni égő. Én meg lázadó vagyok, azért sem tetszik a divatos, a trendi, martadok a termsézetes szépségnél. 24F
2011. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Rám izgatóan hat a szőrös punci :)
2013. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!