Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ismerkedős helyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ismerkedős helyek vannak, ahol lehet barátkozni?

Figyelt kérdés
A II. félévtől magántanuló leszek, mert a suliban nem vtak barátaim. De szeretnék barátokat és komolyabb barátokat, mint ami az iskolákban van. Hol lehetne barátokra szert tenni? 1-2 hely ötletem van (könyvtári klubbok, sportolás), de szeretnék még többet. 17/F
2011. dec. 13. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szinte bárhol lehet ismerkedni. Menj szórakozóhelyekre. Ott a legnagyobb az esély. Mondjuk én soha nem ismerkedtem ott, nem is nagyon járok már ilyen helyekre.

Egy előző kérdésednél azt írtad, hogy balhék miatt kiraktak, azért lettél magántanuló.

2011. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem túl jó megoldás a barátkeresésre, hogy magántanuló leszel. Ha már nem jársz sehová és online barátokat szeretnél szerezni, akkor szerintem valamilyen online játék chat-jén találhatsz.

seafight.hu (jó kis kalózos játék, sok magyar klánnal ahová beléphetsz tagnak)

flyordie.hu (sokféle játék, ahol chat-elhetsz ismerkedhetsz játék közben)

ha szereted a lövöldözős játékokat akkor esetleg azokban is próbát tehetsz pl.:call of duty, hidden and dangerous 2, stb.

Sok sikert!

2011. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Igen, ha online akarsz ismerkedni, akkor az előző hozzászóló jól írta. A flyordie nagyon jó. Jó szórakozás és értelmes emberek vannak ott.

Viszont a lövöldözős játékok közül kihagyott egy jelentős játékot.

Minden fps-ek anyja: Counter strike 1.6.

2011. dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szakács ***** válasza:
63%

Ha az interneten ismerkedsz, akkor ne lepődj meg ha egy elhízott munkanélküli pasival fogsz barátkozni aki úgy bevágja neked a lompost anélkül hogy te akarnáde.

Másképp meg sok sikert :D

2011. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
rossz indok azzal ott hagyni a sulit, hogy nem voltak ott barátaid, lehet, hogy te is azért tehetsz róla, hogy nem haverkodott veled senki az iskoládban, meg sztem ebben a korban mindenki az sulin keresztül talál barátokat, én sem voltam egy elfogadott ember a gimnáziumban, háttérember voltam inkább (erről én is tehettem nem csak a többiek), így van 5-6 ember akivel érettségi óta összejárok néha, és sokakakkal dumálok neten, vagy random összefutok velük
2011. dec. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Online nem akarok barátkozni, egyik onlineos kocka ,,barátom" is azt mondta a netes barátságok nem igaziak. De tapasztaltam is, vtak MSN-n barátom, de ha mondjuk 2 napig vmiért nem tudtam felmenni, már letörölt. De ha belegondolok eleve, ha kikapcsolom a wi-fit, már megszakad velük minden kapcsolat, szóval erről ennyit. Az iskolás barátságok, meg nem komolyak, nekem komolyabb és érettebb barátokra van szükségem. Rem. azért a kérdésre is lesz válasz!
2011. dec. 13. 14:08
 7/11 anonim ***** válasza:

De azért jó az msn még az elején, az ismerkedéshez. Ezt úgy értem, hogy ha nem is a barátság fenntartására, de a megismerésre jó.

És egy csomóan itt is ismerkednek a gyk-en.

(bocsi, asszem én sem pont a kérdésedre válaszoltam)

2011. dec. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Napkiraly ***** válasza:
67%

Érettebb vagy a korodnál, ezért nem tudsz mit kezdeni a sok kis csírával. 17 vagy, már azt csinálsz amit akarsz. Tematikusan a hobbiddal kapcsolatosan érdemes barátokat keresned akár a neten. Előbb-utóbb úgyis találkoztok személyesen is. Vagy lépj be egy pártba, egyesületbe, ilyesmi. Lényeg hogy olyan legyen ami érdekel!

Ja, és tolj ide egy 100 pontot légyszi, mert csökken a népszerűségem. Köszi!

2011. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!: Többen is mondták, hogy érettebb vagyok a koromnál, idősebbek többek közt.


Tőlem kaptál egy zöld kezet, de az nem azt jelenti, hogy fogsz nőni, attól függ, hogy a többi nézelődő, válaszoló hogyan pontoz :)

2011. dec. 14. 00:49
 10/11 Napkiraly ***** válasza:
Rendben, köszi, és hajrá!
2011. dec. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!