Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki volt már ÚGY együtt a tanárával? Ha igen, akkor hogy sikerült összehozni?

Figyelt kérdés
esetleg ha valami komolyabb kapcsolat összejött az is érdekelne(sőt inkább az érdekelne)
2011. dec. 15. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. dec. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, ez a kérdés inspirálta az enyémet, de nem tanácsokra vagyok kíváncsi, hanem konkrét sztorikra :)
2011. dec. 15. 01:41
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Igen, hülye voltam az informatikához, nem sikerült otthon megoldani a netet, aztán elmagyarázta Úgy óra után még egyszer, hogy én is megértsem. Egy 100 Mbps-os kapcsolat lett belőle végül.
2011. dec. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát ez nem túl eredeti, kedves 01:45 :)
2011. dec. 15. 01:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2-os gimis voltam, amikor a tanárom kiment külföldre. Megkerestük egymást, sms-ek stb, majd visszatért, egy darabig titokban találkozgattunk (2 éven át), majd érettségi után összeköltöztünk, ennek már 5. éve lesz. 6 éve a párom. =)


És mielőtt lehordanának bárminek is, nagyon jó tanuló voltam és nem érettségiztem az adott tárgyból.

2011. dec. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én véletlenül jártam így. Elsőéves egyetemista voltam és egy szórakozóhelyen jöttünk össze egy pár napig tartó numerasorozat erejéig. Nem volt semmi komoly, de a következő félévben meglepődtem, hogy véletlenül az ő statisztika szemináriumán kötöttem ki. Ő akkor volt 25 éves, PhD-hallgató, tanársegéd, én meg egy kicsit idősebbnek nézek ki a koromnál.
2011. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor ide is leírom :)

Igen, voltam már ilyen helyzetben, és akár mennyire furcsa is, én, azaz a diák vetettem véget a dolognak... :)

Nagyon megbántam, mivel jövőre érettségizek, és van, hogy nem tudok csak tanárként nézni rá, hisz tudom, hogy Ő belémszeretett, és mikor "elhagytam" még szeretett, ráadásul mi még le is tegeződtünk akkor. szóval nem az "összehozás" volt nehéz, hanem a külön útra térés. nagyon bánom már, de azt hiszem neki kellett volna több eszének lenni, persze ilyenkor a másikatt okolni mindig könnyebb :S

2011. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan ismim, aki felszedte a tanítványát:) 20 évvel fiatalabb a csaj, de erre csak azt tudom mondani, hogy tud élni!:)
2011. dec. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem összejött, ha gondolod írj privit.
2012. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!