Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Szempillás kérdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Szempillás kérdés?

Figyelt kérdés
Szóval szerintetek is "hülyegyerekes", vagy nem szép, ha egy nőnek nagy szempillái vannak? Mármint szép nagyra ki van spirálozva, az baj és taszító, vagy inkább szép?
2011. dec. 15. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tökmind1 a lényeg hogy jó legyen a kisugárzása :)
2011. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sosem nézem h vkinek milyen szempillája van,sztem más fiú sem 21/f
2011. dec. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

basszus és nézem, és szerintem nagyon is jól néz ki

21/F

2011. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretem csak ne ess túlzásba 32F
2011. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy nem nézik, legfeljebb csak nem direktbe..úgy értem, hogy a hosszú, szép szempilla a nőiesség egyik jelképe, emiatt, ha valakinek szép nagy szeme van, és még ezt a nagy szempillák ki is emelik, az nagyon csábító tud lenni. Ugyanakkor a férfiak nehezebben vesznek észre ilyen apróságot, ezért az utcán többen fordulnak meg egy nagy mellű, mint egy nagy szempillájú nő után. Ha viszont valaki az arcodat nézi, akkor egyből fel fog tűnni neki, ha szép a szemed.

Szóval szerintem stílusosabb a szempillát hangsúlyozni, mint kirakni például a melleket. Nagyon szexi tud lenni.

2011. dec. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ha valakinek smink nélkül is nagyok a szempillái, de mondjuk ki spirálloza, nagyon nagyra, az nem csúnya, mármint ha hozzá nagy szem is társul...
2011. dec. 18. 10:42
 7/8 anonim ***** válasza:
szép az!
2011. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem nagy a szemem,ha kifestem még nagyobb,a szempillám meg akkora,h a műszempilla kisebb,de komolyan(mármint az átlagos hosszúságú,nem az a nagy 10cmes) :D és mindig dícsérnek,h milyen gyönyörű szemeim vannak,főleg mivel zöld is :)
2012. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!