Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen ez ribancnak számít-e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen ez ribancnak számít-e?

Figyelt kérdés
Adott egy csaj. 2 hónap járás után lefeküdt a pasijával, később szakítottak. Aztán fél év múlva egy ismerőssel ágyba bújik mert hiánya van. Ez már súrolja a ribancságot?
2011. dec. 15. 14:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
26%
igen,egy elhasznált cafka lesz 20 éves korára
2011. dec. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
51%
Ha az ismerőssel csak azért feküdt le, mert hiánya volt, akkor esélyes...
2011. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
43%
Ennek a csajnak mi a telefonszáma?
2011. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg nem ribanc. Egy lány miért nem szexelhet csak azért mert jólesik? Ez miért csak a férfiak kiváltsága?
2011. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
71%

A pi.csákat! De most komolyan! A tinédzserkor miről szóljon? Életre szóló szerelmek szövéséről, ami majd 5 év múlva házasságba torkollik, aztán gyerekszülésbe, aztán 40 évesen már rá se bírsz nézni a másikra, mert már negyedszázada (!) vele vagy, esetleg épp ezért meg is csalod, mert nem akarsz úgy meghalni, hogy egyetlen emberrel dugtál életedben? Ugyan már!


Inkább a tapasztalásról, az igazi kereséséről, a szex tanulásáról, a másik nem testének megismeréséről. A tinikor nem a tartós kapcsolatoké, hanem a próbálkozásoké, a gyorsan fellángoló és múló érzéseké. Két hónap után lefeküdni meg tök normális dolog, ízlésem szerint még sok is ennyit várni, hogy kiderüljön, a másik jó-e az ágyban, amin áll vagy bukik egy kapcsolat. Lám, hamar vége is lett utána.


Erre fél évre szexelni valakivel, csupán csak mert tombolnak a hormonok, és akad egy szexpajtás... Ez sem valami ritka dolog és pláne nem főbenjáró bűn.


Egy a lényeg: védekezni a terhesség meg a nemi nyavalyák ellen!


F37

2011. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
67%
persze egy 13-17 éves dugjon összevissza mindenkivel hogy legyen tapasztalata...jó vicc tanácsold csak ezt mindenkinek aztán majd ne csodálkozz ha elszaporodnak a kiégett elhasznált ribancok akik már nem tudnak semmit élvezni egy normális kapcsolatuk sem lesz,fele túl lesz több abortuszon és nemi betegségen,és a férfiak rájuk sem néznek...aki meg azt mondja ha fiú miért csinálhatja lány miért nem.. megjegyzem nem minden fiú dugja mega fél várost,mellékesen azért nem tudom részemről hozzá nem nyúlnék egy olyan lányhoz akin átment egy fél focicsapat,ha meg annál több bottal sem piszkálnám meg,sőt az ilyeneknek semmi önbecsülésük sincs,nem attól lesz valaki tapasztalt,boldog,felnőtt ha szétkefélik tiniként....ráadásul még nem is kapcsolatban
2011. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%
Te összekevered az egészséges szexualitást a felelőtlen össze-vissza keféléssel. Túlzó vagy és maradi!
2011. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%

Halkan kérném, hogy azért tudjunk már ne csak végletekben gondolkodni...


Nem azt mondtam, hogy egy lány (fiú) kefélje végig a fél várost tinikorban, hanem azt, hogy teljesen rendben van, ha két tini két hónap járás után lefekszik, és az is a tinédzserkori párkapcsolatok jellemzője, hogy nem túl tartósak (hiszen nem kifejlett, hanem fejlődő személyiségek próbálgatják az együtt levést egy másik emberrel, éreznek valamit a másik iránt, ami vagy szerelem, vagy csak annak hiszik, próbálják ki a szexet... ami ilyenkor zajlik, az mind főpróba: a későbbi, együttéléses párkapcsolaté).


Én sem azt írtam, hogy akinek egy partnere van 14 és 20 között, az mind kiégett, slampos, megkeseredett, a szexben béna, alkoholista, a sorsán kesergő lakótelepi MILF lesz, aki a szomszéd Józsifal b@szatja magát, míg a 14 évesen megismert férje munka címszóval valahol kur.vázik.


F37

2011. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
45%
biztosan egészséges lefeküdni egy ismerőssel,mert ki van éhezve 16 éves gyerekként..de mindegy nem vagyok maradi,egyátalán,én legalább tudom mi az érték,és az önbecsülés..
2011. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, mikor valaki ilyen patetikusan, elérzékenyülten tud szólni magáról, és ilyen-olyan "érték" (bocs: ÉRTÉK) önjelölt, önérzetes őrzője.


Viszont a valóságot nem ismeri. Képzeld, így működik a világ: sok tini pl. jó haverjával tanulja a szexet. Régen is volt ilyen, csak ma több van, és nincs is értelme titkot csinálni belőle.

2011. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!