Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak nagyon tetszik egy srác, meg szerelmes is belé, és ezért hamar (pár napon belül) lefekszik vele, de senki mással nem csinálná ezt, akkor is ribancnak számít?

Figyelt kérdés
Hiszen az olyan lány a ribanc, aki akárkivel összefekszik, vagy a pénzéért bukik a pasikra
2010. máj. 7. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Eléggé annak fog tűnni.
2010. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem, ha utánna tartós kapcsolata lesz(:
2010. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha szerelemből teszi, és utána együtt maradnak, vagyis egyikük sem lép félre, sztem nem! :)

20/L

2010. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Naivnak számít.
2010. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jobb lenne ha elöbb bizalom lenne köztetek nehogy aztán megbánd és ráadásul ez lenne az első élményed szerintem gondold át még nagyon sokszor
2010. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Manapság divat lett a mindenkivel összefekvés, valamint a ribancozás is. Szerintem határeset...
2010. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

20 vagyok.

3 hosszú, komoly kapcsolattal a hátam mögött.

2 hete ismertem a fiút akivel először lefeküdtem. 3 évig voltunk együtt. Soha nem tekintett rám úgy, mintha ribanc lennék, és nem is éreztem úgy magam. Szerettem, ő is szeretett. Megbíztunk egymásban.


A második barátommal csak azért nem az első napon szeretkeztem, mert nem volt helyünk, 3 napot várnunk kellett. Egy évig voltunk együtt. Szerelmesek voltunk, őrülten odáig voltunk egymásért.


A harmadik, mostani barátommal is csak azért nem az első napon szeretkeztünk, mert nem tudtunk aznap nálunk ágyba bújni. Őrülten odáig voltunk/ vagyunk egymásért.


3 Férfival voltam együtt eddig. Igaz, hogy az első pár napban lefeküdtünk, de bele voltunk zúgva egymásba és sokáig együtt maradtunk.


Szerintem ez nem ribanc dolog.

2010. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 maundrel ***** válasza:
egyetértek a 21:35-as válaszolóval. Naiv, nem r*banc, hiszen szerelemből adja oda magát. Ha szerencséje van tartós lesz, ha nincs akkor a srác kihasználta ... így járt, legközelebb okosabb lesz
2010. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

21:42 vel nagyon egyet tudok érteni. Nem ettől függ.

Pláne nem felnőtten, gimiben, főleg leején még lehet h necce,s mert fiuk gyerekesek

2010. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem 3x bejött, hogy nem kellett görcsösen "önmegtartóztatnom".

Bár igaz, hogy egész jó emberismerő vagyok.

2010. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!