Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A normál testalkatú lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normál testalkatú lányok már nem szépek? Csak a vékonyak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy először is arc általában a legfontosabb...

De! Minden fiú azt mondja, hogy szeretik, ha a csajon van mit fogni....de a való világban meg inkább a vékonyak tetszenek nekik! Nem értem hogy van ez?


2011. dec. 15. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem a való világban is azok tetszenek, akin van mit fogni! Egyébként sok fiúnak tényleg a vékonyak tetszenek...


22/F

2011. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

ez nem igaz, nem szeretik a csontkollekciókat, az arányos szép nőket szeretik , én 50 kg vagyok,de jó nagy mellem is van meg popsim se kicsi...(176cm vagyok )

és van ducibb barátnőm többször feküdt hanyatt mint én, és szeretik a fiúk őt, ez nem attól függ....

19L

2011. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Normál testalkatú lányok is szépek, de a vékony lányok a legszebbek.
2011. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi!


mondjuk a vékonyság is relatív..

pl.: egy 120 kg-s nőnek már a 80 kg is vékonynak számít.


linkelnétek be légyszi olyan képeket, amin nők vannak és szerintetek ideális í testalakatuk?

2011. dec. 15. 15:06
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

egyértelműen a vékonyak a szépek...

18L(és én nem vagyok vékony, mielőtt valaki önfényezésre gondol)

2011. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

176 centihez 50 kg igen is a vékony kategória.

A vékony meg nem egyenlő a lapossal.

Attól, hogy vki vékony, még lehet kerek segge.


Egyébként ízlések és pofonok. Van, aki a vékonyakat kedveli, van, aki a husisabbakat. Ettől kerek a világ.

2011. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

én 160 cm és 56 kg vagyok....


ez már néhány testsúly kalkulátor szerint enyhén túlsúlyos is de leszarom! most nem fogok koplalni vagy diétázni meg halálra sportolni magam (egyébként sportolok) és tudom jól, hogy nem vagyok kövér!!!!

most néztem meg egy béres alexandra könyvben, hogy normális a testsúlyom, sőt még a normális testsúlyúak mezejében is teljesen átlagos vagyok...

2011. dec. 15. 15:22
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

a vékony kövér fogalom szinte mindenkinek mást jelent,egyértelműen egy csontkollekció nem jó,csak a kutyáknak,az a jó akin van mit fogni,de azért nincs rajta 10-20kiló hájréteg,van melle segge, belinkelek


ez nagyon vékony egy deszka

[link]


ez tökéletes

[link]


kövér

[link]

2011. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem népszerűbb a csontkollekció, csak az a divat, ezért azt szokták hangoztatni. A férfiak többsége viszont inkább egy normál testalkatú lányt választana, mint amilyen te is vagy.
2011. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

de szépek, bár nekem alacsonyak az igényeim mert magányos vok, valszeg azért.

f18

2011. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!